Hangi Anahtar Kelime? | Yardım!

5 Mesajlar 844 Okunma
smmexpress

eminens eminens KeepInMind! Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 7 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
İyi günler. Dün bir telefon incelemesi yaptım ve aldığım notları siteme yeni bir konu olarak aktardım. Merak ettiğim şey ise doğru anahtar kelime seçiminin nasıl yapılacağı. İlk incelemem ve devamındaki incelemeleri de sizin önereceğiniz tarzda anahtar kelimeler ile sürdüreceğim.

Şimdi; Konum burada>>Bu konunun anahtar kelimesini Lg Optimus Hub olarak mı ayarlamalıyım? Yoksa Lg Optimus Hub İnceleme olarak mı? Eğer İnceleme olursa genellikle inceleme arama sonuçlarında çıkabilir konum ya da Lg Optimus Hub olursa daha genel olur ve konuya daha çok hit çeker? Kararsız kaldım yardım ederseniz sevinirim :)

wmaraci
reklam

Extreme Extreme WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim Sektörü
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 9 / 17
  • Ticaret 5, (%100)
"Lg Optimus Hub" yazarsan ve site hitin ve pr in düşük ise google da arka sıralarda kalırsın.
diğerini yazarsan daha sipesifik olacağı için üst sıralar daha olasılıklı.
eminens

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 7 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Extreme adlı üyeden alıntı

"Lg Optimus Hub" yazarsan ve site hitin ve pr in düşük ise google da arka sıralarda kalırsın.
diğerini yazarsan daha sipesifik olacağı için üst sıralar daha olasılıklı.

Anladım hocam, hitim çok az yavaş yavaş konularımıza başladık artıcağını düşünüyorum. Diğer yorumlarla birlikte karar vereceğim, sağolun yorumunuz için :)

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Başlık üzerine türetseniz daha iyi olur. Çünkü başlık ile etikete aynı şeyi yazmanın bir anlamı olmayacak. :)

Örneğin etiketlere, LG Optimus Hub inceleme, LG Optimus Hub özellikleri, LG Optimus Hub resimleri gibi şeyleri girerseniz daha iyi geri dönüş sağlayacağını düşünüyorum.
eminens

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 7 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Atakan adlı üyeden alıntı

Başlık üzerine türetseniz daha iyi olur. Çünkü başlık ile etikete aynı şeyi yazmanın bir anlamı olmayacak. :)

Örneğin etiketlere, LG Optimus Hub inceleme, LG Optimus Hub özellikleri, LG Optimus Hub resimleri gibi şeyleri girerseniz daha iyi geri dönüş sağlayacağını düşünüyorum.

Sağolun :) Herhalde Lg Optimus Hub İnceleme olarak belirliyeceğim keyword'ü etiketleri ise sizin dediğiniz gibi yapabilirim.
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al