wmaraci reklam

Her şeyi öğrenmek istiyorum.

43 Mesajlar 5.205 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

KerimYaman KerimYaman Fikir Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)

ErcanDinsel adlı üyeden alıntı

Aynı durum bende de var. Senin bahsettiklerinin hepsi değil ancak araştırma, öğrenme gibi durumlar çok var.Bir hikaye anlatayım, lisede son sınıfda iken oturdugum sıra duvar kenarındaydı ve bende duvarın dibindeydim, sıralar biraz ufakda iki kişi oturuyorduk.Yazı yazarken sol dirseğim hep duvara çarpardı düzgün yazamazdım.Biraz düşündüm,bakındım ne yapabilirim diye, diğer sağ elimi kullanmak geldi aklıma yapabilirmiyim felan diye 1-2 ay çalıştım, rahatça yazmaya başladım, çok gereksizdi belki 6 ay sonra okul biticekti ancak denemesem içimde kalırda.Şuan hala iki elimide kullanabiliyorum.Son olarakda geçtiğimiz aylarda html-css'e merak saldım. Profesyonel olmasa da kendi sitelerimi kodlayabiliyorum.Ama doktora gitmek hiç aklıma gelmedi açıkcası.

Ben de hem sağ ile hem sol ile yazabiliyor mause kullanabiliyorum.

Ek Olarak:

ThemeLove adlı üyeden alıntı

Merhaba,
burada konu açacağına bence bir uzman görüşüne başvurmalısın.. Onlar bilgi ve tecrübeleri ile sana yol gösterir fikir verebilirler.. Ha bunu hastasın iması yapmak için söylemedim asla.. Avrupa'da insanlar düzenli destek alıyorlar benzer konularda.. Umarım iyi olur herşey senin için.. Araştırmak güzeldir..

Ben bunu rahatsızlık olarak görmüyorum.

wmaraci
reklam

Olric Olric WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1178
  • Beğeniler 0 / 247
  • Ticaret 42, (%100)
Yaşına göre merak etmen, bilgi birikimin az olduğu için bilgiye aç olman doğal bence. Biraz merakın fazla olabilir sadece o kadar. Tedavilik bir şey gibi gelmedi bana.

erdalgozum erdalgozum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Profesyonel SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 112 / 91
  • Ticaret 9, (%100)
Bu merak faydalı bir merak. Kafana takmamalısın. Zaman ilerdikçe kendine daha net bir alan seçebilir bütün öğrenme merakını ona yönlendirirsen istediğin bir konuda uzman olabilirsin. Bilgiye ve öğrenmeye olan merak illegal yollara sapmadıkça her zaman faydalıdır. Araştırmacı yapar kişiyi.

Profesyonel SEO Uzmanı
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al