wmaraci reklam

Hosting Önerisi

4 Mesajlar 677 Okunma
wmaraci reklam

emre1080p emre1080p iloveturkiye.blogspot.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 37 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba

Ben ilk defa site açmayı düşünüyorum. Açmayı düşündüğüm site, video barındırma üzerine olacak. Mesela çok etkileşim alan, popüler olan videoları sitemde paylasmak istiyorum. facebook, twitter, instagram, eksisozluk'ten vs. alınacak videoları (sahibinden izin alınarak tabii ki)

Örnek olarak " ice cream diyemeyen ufaklık " gibi özellikle twitter'da insanların görüp çok etkileşim verdiği, daha sonra diğer sosyal medya sitelerinde yayılan videoları sitemde paylaşmak istiyorum. Site adıyla sayfalar, profiller açıp hitimi buralardan siteye çekmeyi düşünüyorum.

Benzer özelikte site ararken http://www.enteresan.com/ 'a rastladım. Bu tarz olmasını istiyorum. Çok iyi olduğunu düşündüğüm domain de düşündüm, o da boştaymış az önce sorgulattım. Böyle bir site için nasıl bir hosting almam gerekiyor ? Nelere ve hangi özelliklere dikkat etmem gerekiyor ?

wmaraci
reklam

sineer sineer Web Hosting Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 570
  • Beğeniler 373 / 151
  • Ticaret 30, (%100)
Eğer videoları kendi hostun içinde barındırmak istersen hosting değil bir sunucu temin etmekisiniz. Paylaşımlı hostinglerde bu mümkün olamaz ayrıca sunucuda video barındırmak telif hakları ile sizi zor duruma sokabilir videoları bir video sağlayıcısına upload ederek embed kodu ile Web sitenizde yayınlayabilirsiniz en sağlıklı yöntem bu olucaktır. İmzamızdaki linkten hosting paketlerimize bakabilirsiniz.

Bizcehost.com İnternet ve Bilişim Hizmetleri

halo9217 halo9217 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 199 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
sineer arkadaşımız açıklamış hosting alın kod ile videoları ekleyin ama videoları hostinge yüklemek istiyorsanız videoların uzantısı flv olmalı neden diyeceksen flv olunca video boyutu küçülüyor ancak videoları hostinge yüklemek isterseniz sunucu almanız gerekir bu da bir maliyet.
sineer

kişi bu mesajı beğendi.

Çanakkale

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
Anladığım kadarıyla mevcut videoları iframe ile sitenizde yayımlayacaksınız.Bunun için hosting yeterli gelecektir.

Kalitemizi test etmeniz için websitemizden ücretsiz hosting alabilirsiniz.

https://narinhosting.com/turkiye-ucretsiz-linux-hosting.php

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al