wmaraci reklam
lidertakipci

Hosting Yeterliliği hakkında bilgi istiyorum

2 Mesajlar 437 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

FakirYazar FakirYazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Özel Güvenlik, Web yazılım
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 57 / 157
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar Şimdilik bir hosting sıkıntım yok ancak ileride doğabilecek sorunlar için bilgi edinmek istiyorum.

• Günlük 500-1000 arası giriş olan wordpress tabanlı bir blog sayfası için ortalama minimum hosting özellikleri nasıl olması gerekiyor?

• Günlük 1000-2000 arası giriş olan wordpress tabanlı bir blog sayfası için ortalama minimum hosting özellikleri nasıl olması gerekiyor?

• Günlük 2000-3000 arası giriş olan wordpress tabanlı bir blog sayfası için ortalama minimum hosting özellikleri nasıl olması gerekiyor?

• Günlük 4000-5000 arası giriş olan wordpress tabanlı bir blog sayfası için ortalama minimum hosting özellikleri nasıl olması gerekiyor?

Sadece bilgi istiyorum! Konu altında hosting satmaya uğraşmaz iseniz sevinirim.

Fakir Yazar - Dizi Öneri <3
wmaraci
reklam

cliaweb cliaweb Web Hosting Sağlayıcı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Hosting Sağlayıcısı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad R** Y**
  • Mesajlar 1020
  • Beğeniler 356 / 356
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba FakirYazar

Günlük hit verilerinin yanında ne kadar cpu kullandığınız, ne kadar trafik kullandığınız, tema yükleme boyutu, veritabanı boyutu, hangi eklentileri kullandığınıza göre durumlar değişecektir.

Wordpress in sade twentysixteen türü bir temasında 500-1000 günlük hit ile ortalama 1 gb alanlı ve 15 gb trafikli bir paket yeterli gelebilmektedir çoğu zaman. Bunu oranlayarak katlayabilirsiniz.

Saygılarımızla ...
FakirYazar

kişi bu mesajı beğendi.

Linux Hosting | Linux Reseller | VPS | VDS https://www.cliaweb.com - İletişim : +90 (850) 885 10 39
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al