wmaraci reklam
lidertakipci

İnşaat Portalı

2 Mesajlar 447 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kohreg kohreg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 216 / 86
  • Ticaret 11, (%100)
Merhabalar arkadaşlar
Şimdiye kadar bir çok Web sayfası denemem oldu, adsense gelirli site sahibi olmak için. Bunlar biri inşaat portalı idi yaklaşık 3 yıldır yayında olan bir site 6 aydır adsense reklamları var sitemde ve aylık 5-10 TL arası bir geliri var. Ama site ile hiç ilgilenmiyorum. Günlük hit 200-250 arası değişiyor.
Bu site ilgilenildiğinde daha fazla kazandırır mı? Neler yapabilirim? Ben inşaat mühendisiyim. Ama tek başımayım bu yüzden site ile ilgilenmem zor oluyor. Ortak bulabilir miyim? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler

www.gamerozzi.com eSpor ve Oyun Haberleri - www.fikkr.com Girişimcilik Ekosistemi Sitesi.
wmaraci
reklam

afd afd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar;

Daha fazla kazanmamak için hiç bir nedeniniz yok. Sitenizin adresini özel mesaj olarak iletebilirseniz size yardımcı olmaya, fikir vermeye çalışırım. Bende sizin gibi inşaat mühendisiyim. Neden ilgilenemediğinizi çok iyi anlıyorum, fakat internet siteleride aynı çiçekler gibidir. İlgi göstermeyince, yavaş yavaş solar ve ölürler. O nedenle size ilk vereceğim öneri sitenizi güncel tutmaya çalışın, bunu illaki sizin yapmanıza gerek yok. Forumda bir çok makaleci arkadaş var. Bunlardan yardım alabilirsiniz. Bu şekilde güncelliğinizi koruyacak, eski konularınızdan hit aldığınız gibi yeni konularızdan da hit kazanmaya başlayacaksınız. Devamında iyi bir reklam yerleşimi yapmanız gerekiyor. Bunu deneme yanılma yolu ile ya da bir arkadaştan yardım alarak yapabilirsiniz.
Ortaklık mevzusuna gelirsek, illaki kafasına yatan-yatacak bir arkadaş bulabilirsiniz. Karşılıklı güven esasına dayalı olarak ilerletebilirsiniz.

İyi çalışmalar kolay gelsin...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al