Merhabalar, bu ay bir internet sitesi açıcam.Site içerisinde hizmet satışı yapıcaz, görsel reklam almam çok doğru olmayacak.Alsam bile Anasayfa yüzüne alamam.

Acaba diyorum, site içerisinde bakiye yükleme olacak ama buna ekstra olarak kredi kazan diye bir buton oluşturup, bu krediyide başka linklere tıklatarak, reklam-video izleterek kullanıcıların kredi kazanarak sitemde sattığım hizmeti free hak kazanmalarını sağlasam, burda izlettiğim reklam-link-video vbz şeyden direk nakit sağlayabilir miyim?

Bunu sormamda ki amaç sattığım hizmeti ekstra free bir ödeme yöntemi oluşturuyor görünümü kazanmak...
Link.tl felan kullanıyorum ama direk bir tarafın yönlendirdiği videoyu izleterek para kazanabileceğim bir site veya bir sistem görmedim.Acaba bu konuda bilgisi olan, hatta önerisi olan varsa dinlenmek isterim.
Site hit odaklı bir, içerik üretici site değil e-hizmet satışı olucak.(O yüzden site içerisine rekla almama fikrindeyim zaten)Site içerisinde satışını sattığım gelirlerin sade,kolay kullanımdaki sitemizden rahatlıkla sağlanması için.