Kafamdaki Proje Düşünceleriniz ?

24 Mesajlar 2.914 Okunma
smmexpress

onurdalkilic onurdalkilic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 13, (%100)
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Elbette ilk amacım kendimi gelistirmek zaten . Saygılarımla.

wmaraci
reklam

• Üyelik 31.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 13, (%100)
Yorumlarınızı bekliyorum. Konu ; Güncel

drofa drofa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 44 / 66
  • Ticaret 0, (%0)
Oyun kategorisi çok geniş ve rakibiniz çok fazla olacak. Çok bilinen oyunlarda ilk sayfaya gelmeniz bile çok zor olacak. 1-2 yıl bile sürebilir sitenizin belirli bir hit kazanması. Çünkü çoğu oyun sitesi bir sürü detay paylaşıyor. Yüksek hitli sitelerin sadık takipçileri var. Ama şöyle de bir gerçek var ki, emek verilen her şey başarıya ulaşır, buna inanıyorum. Farklı şeyler katarsanız bu oyun olayına sadık takipçi kazandıkça paylaşım artacak, tanınma artacak ve hitiniz yükselecek.
Önemli başka husus hitap ettiğiniz yaş aralığını iyi tespit etmeli ve ona göre içeriklerinizi şekillendirmelisiniz. Ayrıca youtube kanalı da kesinlikle gerekir diye düşünüyorum. İkisi birlikte olursa başarı olasılığı daha fazla olacaktır. Ancak şunu unutmamanızı isterim, ki bunu bu fikir aklına gelen herkes umarım okur veya düşünür; ilerde bu kategoride hitiniz artarda belli bir seviyeye gelirseniz, hitap ettiğiniz kategoriye sadece içerik üretmeyin. Katkı da sağlayın. Kitap tanıtın tarihi önemli bilgiler verin böyle arasıra. Sadece arananı vermeyin, aranmayan ama öğrenilmesi ve uygulanması önemli konuları takipçilerinize kazandırın. Bugun keşke youtuberlar, hitap ettiği kesim çocuk olan kişiler biraz katkı sağlasa. Ama nerdee .. Amaç yalnızca izlensin, abone sayım artsın, para kazanayım.. nerdee fedakarlık. Fırsat buldukça bu konuda fikirlerimi belirtip içimi döküyorum bu konu da uygundur diye düşündüm. Ama söylediklerim sizin yapmak istediğiniz için önemli bence.
Saygılarımla

• Üyelik 31.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 13, (%100)
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Ben de aynen sizin gibi düşünüyorum.Elbette bu konuda fedakarlıkta yapacağım. Saygılarımla.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al