freelance iş ilanları

Kapatıldı

6 Mesajlar 795 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sofgames sofgames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazar - Eğitmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 333
  • Beğeniler 109 / 45
  • Ticaret 30, (%100)
kilit++++++++

wmaraci
reklam

lockerzemre lockerzemre Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 63 / 19
  • Ticaret 23, (%96)
Bu sorunun cevabıni bende ariyorum gerçekten

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
eğer içeriğiniz benzersiz ise sıralama yükselir. mesela milliyet aynı başlıkta konu açsa sizi geçer. o sayfaya seo yapmanız gerekiyor.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Konu uzerine yapilan atiflar, sizden daha az aktif olan sitelerin sizden birebir kopyalamasi, sosyal medyadan gelen yknlendirmeler ve linkwheel ile iceriginizin dagitilmasi gibi faktörler sizi daha ust siralara tasir. Ancak cok revacta ve otoriter olan siteler siz daha yaymadan sizden alip kendi makaleleri gibi yayinlarsa, şansınız olmaz. Bu yüzden buyuk balık tine küçük baligi yutuyor hala. Bi bunun önüne geçilemedi maalesef. Onun disinda sitenizin icerigi baglantiliysa ve kendi ic seosu da makaleyi destekler ise guclu kalir ve ilerlersiniz. Her makale bir birey gibidir, varligi populeritesine göre deģerlenir.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
wmaraci

Lim10Ata Lim10Ata Müsait Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 1152
  • Beğeniler 312 / 314
  • Ticaret 42, (%100)
Bazı paketler var bende bu paketlerin satıcısındanım gerçekten yararlı oluyor.Ama siz özgün yazı girerseniz tabi ki faydası olur,yazınızın içeriği önemli bence şimdi teknoloji ile ilgili birşey yazarsanız ;

webteknosu var bunun sdnsi var teknoloji okusu var varda var kurumsallaşmış şirketler var onun için rakibinizi göz önünde bulundurmakta şart.

sofgames sofgames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazar - Eğitmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 333
  • Beğeniler 109 / 45
  • Ticaret 30, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Konu uzerine yapilan atiflar, sizden daha az aktif olan sitelerin sizden birebir kopyalamasi, sosyal medyadan gelen yknlendirmeler ve linkwheel ile iceriginizin dagitilmasi gibi faktörler sizi daha ust siralara tasir. Ancak cok revacta ve otoriter olan siteler siz daha yaymadan sizden alip kendi makaleleri gibi yayinlarsa, şansınız olmaz. Bu yüzden buyuk balık tine küçük baligi yutuyor hala. Bi bunun önüne geçilemedi maalesef. Onun disinda sitenizin icerigi baglantiliysa ve kendi ic seosu da makaleyi destekler ise guclu kalir ve ilerlersiniz. Her makale bir birey gibidir, varligi populeritesine göre deģerlenir.

Tabi içerik benzersizse yükselir makale özgün olur ama içerin aynı sonuçta iphone 5s tanıtımını herkes yapıyor.

Benim öğrenmek istediğim şunun cevabı

Bir site açtım ve bir haftalık içine her gün düzenli olarak özgün içerik ekliyorum iphone 5s tanıtımını ekledim googleda direk 8. Sıraya geldi. Siteye özgün içerik girmeye devam ediyorum ama alt sayfaya bir şey yapmıyorum

Siteye habire özgün içerik eklendiğinden dolayı Google alt sayfamı daha da ileri sıralara getirir mi? (Yazı ve sırala atmasyondur)

Tapatalk mobilden gönderildi

Ek Olarak: Güncel

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al