freelance iş ilanları

Kitleme nasıl ulaşırım ?

3 Mesajlar 581 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

reaels reaels WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 174 / 157
  • Ticaret 9, (%100)
Merhabalar , online test çözüm sitesi (kpss ales dgs vs gibi ) üzerinde uzun süredir emek harcıyorum. Sıfırdan soru ve makale yazılan bir site olacak , içerikler için uzun bir uğraş sürecim halen devam etmekte.
Nasip olursa 1 ay içinde sitemi aktif etmek istiyorum. Uzun bir test etme süreci belirledim kendime. Kullanıcını misali sltemi test edeceğim.
Tam aktif hale getirdiğimde ben kitleme nasıl ulaşabilirim ?

Siteme giren bir öğrenci test çözebilir , yardımcı kaynaklardan ders videoları izleyebilir. Hangi sınava ne kadar kaldı bilebilir ve eğitim haberleri hakkında bilgi sahibi olabilir.

wmaraci
reklam

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Okul yanlarina afiş yapıştir hocam. En iyi kitle nokta atışı
Talip68

kişi bu mesajı beğendi.

Talip68 Talip68 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 49 / 48
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam ayrıca aktif takipçisi hazır olan 30 - 40 bin takipçili eğitim sayfaları satın alabilirsiniz. İnstagramda kpss ales dgs yks sınavlarına dair sayfalar bayağı tutuyor. Sürekli soru, bilgi, taktik, konu özetleri paylaşımları yapan bir çok aktif eğitim sayfası var. Neden satın almalısınız dedim çünkü sıfırdan bir sayfa tutturmak çok büyük emek isteyebilir. Hazırladığınız sitenin yanında birde instagram sayfası büyütmeye çalışmanız büyük bir zaman ve emek harcar. Ama direk eğitim alanındaki takipçilere odaklı bir eğitim sayfası almanız ya da oralardan aktif olan bi tanesine sürekli reklam yaptırmanız sizi kitlenize kolayca ulaştırır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al