wmaraci reklam

Kücük bir soru: link kısaltma ile para kazanmak?

15 Mesajlar 1.834 Okunma
smmexpress

prangalarcebimde prangalarcebimde WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Ş** C**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

Poi adlı üyeden alıntı

Bazı yabancı sitelerde yetişkin siteleri gibi, oyun siteleri gibi sitelerde premium hesap dağıtılıyor. Her gün bu hesaplar kullanılıyor. Özellikle premium yetişkin sitesi hesabı dağıtanlar günlük 5 hesap alıyorlar. Bu sitelerden popüler olanlar gece belirli bir saatte (Örneğin 00:00)'da koyuyorlar ve 1000 kişi bu hesaplar banlanmadan kullanmaya çalışıyor. Bu hesapların şifrelerinin ve kullanıcı adlarının koyulduğu siteye de girerken 5 adet kısaltma sitesinden geçiyorsun :D Trajikomik olarak burada kazanan site sahibi oluyor. Premium hesap verilen Türk forumları da var, forum üyeleri ilgili sitenin premium hesaplarına bakıyor. Hesaplardan çalışanları özellikle koyuyor ve cebinden bir şey çıkmadan günlük 30 dakika emekle sırf o foruma hergün bir adet link atarak ayda büyük paralar kazanabiliyorlar.

anladım hocam yani bu sistemde para kazanmak için sitenin/forumun sahibi olmak gerekiyor.

Çok da zor değil bir blogger/wordpress açıp bunun için de kasmalıyım sanırım. Ancak başlangıç için örnek birkaç sitesi atabilirseniz burdan veya özelden çok makbule geçer :)

wmaraci
reklam

McFLY McFLY Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 3 / 16
  • Ticaret 7, (%100)
Biraz zor ama kesin kazanmak istiyorsan Adf.ly'ı denemelisin hocam.

KadirKC KadirKC WORDPRESS Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 1290
  • Beğeniler 0 / 208
  • Ticaret 27, (%100)
büyük forumlarda konu ekle konuda kendi bc.vc linklerin olsun.

Fuhrer Fuhrer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Bu gibi şeylerden doğru düzgün para kazanılacağını sanmıyorum. Tırtıkçılık için yapılabilir bi nevi.

wmaraci
wmaraci

prangalarcebimde prangalarcebimde WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Ş** C**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
bu premium hesap konusunda biraz internette araştırma yaptım yabancı bi forum buldum orda başlamayı düşünüyorum bc.vc, link.tl ve sh.st ile bi de adfe.es alternatifleri ekleyip yani uc uca değil de bir yazıda aynı linke giden 4 alternatif ekleyeceğim.

Fuhrer adlı üyeden alıntı

Bu gibi şeylerden doğru düzgün para kazanılacağını sanmıyorum. Tırtıkçılık için yapılabilir bi nevi.

hocam açıkcası daha sağlam net kazanç veren yöntemler varsa paylaşmanızı isterim :) adsense haricinde tabiki.

Ek Olarak: Bc.vc ile yola başladım devam ettim 1600/1700 tıkları gördüm sonunda :) Zor oldu bayağı.

Bc.vc güzel para verse de 1000 tıkta 1,9 falan veriyor yani orada yazan 3 dolar olmuyor ayrıca 1700 tık oldu 3 dolar olmadı cok saçma bu konuda ne yapabilirim arkadaşlar neden 1000 tıka 3 dolar alamıyorum.

bir de diğer firmalar 4,5-5 lira verse de dolar kuruna baktığımızda aynı paraya geliyor bu yüzden başka önerileri göz ardı edeceğim

Ek Olarak: ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler tekrar ilk ödemem 65 TL geldi bugün. Yol gösteren arkadaşlara ayrıyeten teşekkür ederim :)

wmaraci
Konuyu toplam 9 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 9 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al