freelance iş ilanları

Makale yazıp satabilir miyim?

5 Mesajlar 732 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

oguzhannkeles oguzhannkeles sincapstore.com Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle merhaba. Konu farketmeden kendim 100-200 tane özgün makale yazsam bunları ne kadara satabilirim. 100-200 kelime arası yazı içi resim ve alakalı 7 etiket ile hazırlayacağım. Düzenli olarak yazma fırsatım olmadığı için böyle bişey olur mu acaba ? şimdiden teşekkür ediyorum.

wmaraci
reklam

Okanisli Okanisli sosyallist.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Astsubay
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** İ**
  • Mesajlar 971
  • Beğeniler 0 / 202
  • Ticaret 39, (%97)
http://wmaraci.com/forum/makale-isleri.html

Burdan daha iyi araşrırma yapabilirsiniz. Satış yaparsınız zaten makale alan çok arkadaş var.
oguzhannkeles

kişi bu mesajı beğendi.

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)
satarsın kardeşim. Bizde yazıp satıyoruz. Makalen kaliteli olsun 100 kelime 1.25- 1.5 gibi satarsın baştan savma olursa da 70,80 kuruşa zor müşteri bulursun bulsan da adam iyi bir yazar bulunca daha fazlasını bulur ve oh be der öncekiler ucuzdu ama beş para etmezdi der. Yani bir şekilde satarsın. Fiyata bakmaz insanlar kaliteye bakarlar. Yani kaliteli olduktan sonra 80 kuruşa almaz 100 kelimeye 1.25 1.50 verirler. Ben 1.25 ten satıyorum yetiştiremiyorum. Aslında fiyat daha yüksekti ama burada KALİTESİZ yazıpta kaliteli yazdığını ve ucuza sattığını zannedenler yüzünden 1.25 e çektim sadece makale resim vs olmadan.
oguzhannkeles Asrin

kişi bu mesajı beğendi.

oguzhannkeles oguzhannkeles sincapstore.com Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 2, (%100)
yorumlarınız için teşekkür ederim. baştan sağma iş yapacaksam zaten başlamamda. benim derdim sürekli yazma fırsatım olmuyor. bide sizce hangi konularda yazayım en çok tutulanlar hangisi ?

wmaraci
wmaraci

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)

oguzhannkeles adlı üyeden alıntı

yorumlarınız için teşekkür ederim. baştan sağma iş yapacaksam zaten başlamamda. benim derdim sürekli yazma fırsatım olmuyor. bide sizce hangi konularda yazayım en çok tutulanlar hangisi ?

Her konuda yaz elinde dursun kardeşim. Sağlık, kadın, teknoloji, android, oyunlar ile ilgili makaleler gidiyor genelde. Birde nakliye falan elinde hazır olsun boş kaldıkça yazarsın alıcısı çıkar.

Ek Olarak: Borcun acil ihtiyacın yoksa da, kendi siten varsa onun için yaz. Benim var ancak acil ihtiyaçlardan sitelerimle ilgilenemiyorum buradaki parayı hemen alıyorsun diğerini eşiğe gelmesi ve ödeme gününe kadar bekliyorsun. Ancak kendi sitene yazdığın ömürlük yani daima kalıcı buradaki uçup gidiyor uzun vadeli düşünürsek kendi sitene yazmak en mantıklısı :) sitende konu çoğaldıkça zaten buradan alacağının dajha fazlasını başkasına sürekli yazmadanda alırsın

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al