wmaraci reklam

Özgün Makale Yazarları Neden Kendi Sitelerini Kurmuyor?

32 Mesajlar 2.932 Okunma
wmaraci reklam

mrtrclb mrtrclb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)

WMSupport adlı üyeden alıntı

SEO olmadan bir site para kazandırmaz.

Ben katılmıyorum buna. 8 sene önce bu işe ilk başladığımda ne anahtar kelime, ne backlink ne başka birşey.. Hatta şöyle söyliym google site kaydı ve site haritası bile eklemedim 😊 , dahası sosyal medya hesaplarını 3 yıl sonra açtım, tek güvrncem yürekten dökülen sağlam samimi ve gerçekten faydalı içeriklerdi.. Alt başlıklarda anahtar kelime kullanımı, yok alt etiketi, yok resim optimizasyonu bilmemne hak getire 😂

Netice 2 sene aylık 400 700 tl arası ekmek yedim siteyi 6bin tl ye sattım 😊.

Öte yandan şimdi o kadar tevrübeyle deli gibi içerik paylaşıyorum aynı sonuca 2 3 yıl sonra ulaşıyorum .. bu da garip.
miyondemli Escalous

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

miyondemli miyondemli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 129 / 137
  • Ticaret 30, (%100)
Özgün içerik yoktur. Onedio ve haber siteleri vardır. İçeriği anlaşılabilir şekilde hazırlamak yeter önemli olan hedef kitleye ulaşıp onu elde tutmak.

canerizm canerizm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** C**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 11 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

mrtrclb adlı üyeden alıntı

Ben katılmıyorum buna. 8 sene önce bu işe ilk başladığımda ne anahtar kelime, ne backlink ne başka birşey.. Hatta şöyle söyliym google site kaydı ve site haritası bile eklemedim 😊 , dahası sosyal medya hesaplarını 3 yıl sonra açtım, tek güvrncem yürekten dökülen sağlam samimi ve gerçekten faydalı içeriklerdi.. Alt başlıklarda anahtar kelime kullanımı, yok alt etiketi, yok resim optimizasyonu bilmemne hak getire 😂

Netice 2 sene aylık 400 700 tl arası ekmek yedim siteyi 6bin tl ye sattım 😊.

Öte yandan şimdi o kadar tevrübeyle deli gibi içerik paylaşıyorum aynı sonuca 2 3 yıl sonra ulaşıyorum .. bu da garip.

Sitenizde ne kadar içerik var ve ne kadar kazandırıyor? 2-3 yıl uğraşılan site 400-700 lira kazandırıyorsa morallerim bozulacakta o sebepten soruyorum

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)

WMSupport adlı üyeden alıntı

SEO olmadan bir site para kazandırmaz.

İçeriğin kaliteli olunca öyle bir kazanıyorsun ki...

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)
canerizm sattım hocam o siteyi :) ben arkadaşın herşeyi seo'ya bağlamasına yanıt vermiştim. Ayrıca mucize ve illegalite ya da olağan üstü bir şans söz konusu değilse 2 3 yıl geçmeden bir siteden 1000 tl üzeri kazanmak imkansız. Daha fazla beklentiniz varsa bu işlere hiç girmeyin .. Dolar alıp satın, altın alın, bitcoine girin ne bileyim.. site açıp da dert sahibi olmayın kısacası :DD

• Üyelik 05.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** C**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 11 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

canerizm sattım hocam o siteyi :) ben arkadaşın herşeyi seo'ya bağlamasına yanıt vermiştim. Ayrıca mucize ve illegalite ya da olağan üstü bir şans söz konusu değilse 2 3 yıl geçmeden bir siteden 1000 tl üzeri kazanmak imkansız. Daha fazla beklentiniz varsa bu işlere hiç girmeyin .. Dolar alıp satın, altın alın, bitcoine girin ne bileyim.. site açıp da dert sahibi olmayın kısacası :DD

Ya bir de backlink olaylarını araştırdım. Birisi forum sitelerinden backlink satıyor örnek site istedim. Gönderdiği siteleri inceledim 40-50 kullanıcısı olan ve içerik olarak sadece backlinklerin girildiği belliki sadece bu iş için açılmış forum siteleri. Yani gerçekte faal kullanılan forum siteleri değil. Gerçek forum sitelerinde en az bir kaç bin üye olur. Bu backlink in olayı sadece bir yerlerde linkimizin görünmesi mi? Göründüğü sitelerin hiti olmamasının bir önemi yok mu?

• Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)
DEV SEO PAKETLERİ, DEV BACKLINK PAKETLERİ ... . .. . . . Bu tür saçma sapan ticaret ilanlarına hatta backlinkçilere itibar etmeyiniz. En güzeli ndir biliyor musunuz? O kadar faydalı ve kaliteli bir içerik hazırlarsınız ki adam size link vermek için sabırsızlanır.. Böyle parayla tanıtım yazısı, link satın alma, banner filan almayın. En iyisi adwords, facebook reklamları ve instagram reklamları hocam. Paranıza sahip çıkın. herkese inanmayın. Parayla ve alakasız sitelerden aldığınız , aynı siteden yüzlerce çıkış yapılan Backlink paketlerini hiç almayın. Bu şekilde bir back link gerçekten gereksiz ve zararlıdır. BAN CEZA sebebidir.
Escalous

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** C**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 11 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

DEV SEO PAKETLERİ, DEV BACKLINK PAKETLERİ ... . .. . . . Bu tür saçma sapan ticaret ilanlarına hatta backlinkçilere itibar etmeyiniz. En güzeli ndir biliyor musunuz? O kadar faydalı ve kaliteli bir içerik hazırlarsınız ki adam size link vermek için sabırsızlanır.. Böyle parayla tanıtım yazısı, link satın alma, banner filan almayın. En iyisi adwords, facebook reklamları ve instagram reklamları hocam. Paranıza sahip çıkın. herkese inanmayın. Parayla ve alakasız sitelerden aldığınız , aynı siteden yüzlerce çıkış yapılan Backlink paketlerini hiç almayın. Bu şekilde bir back link gerçekten gereksiz ve zararlıdır. BAN CEZA sebebidir.

Doğrudur abi

WMSupport WMSupport Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Wordpress & SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 333
  • Beğeniler 25 / 157
  • Ticaret 26, (%92)

bekirbulut adlı üyeden alıntı

İçeriğin kaliteli olunca öyle bir kazanıyorsun ki...

İçerik SEO'nun temelidir ama tek başına hatrı sayılır bir kelimede yetersiz.

2,3 yıl mı yapmayın hocam. Galiba gerçek SEO görmemişsiniz hiç.

UyuzWeb UyuzWeb Yardımsever Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Aircraft Powerplant
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 988
  • Beğeniler 40 / 200
  • Ticaret 24, (%100)

Aykut adlı üyeden alıntı

Site kurarak kazanç elde edeceğinizin bir garantisi yok. Olsa bile uzun vadede kazanabilirsiniz. Özellikle öğrenci arkadaşlar acil nakit ihtiyacı duydukları için makale yazarlığı yapıyorlar.

Okudugum mantıklı cevaplardan birisi. Site açsam bu kadar hızlı kazanmak pek mümkün değildi.

Geri dönüş için mesajı alıntılayın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al