freelance iş ilanları

Paypala Banka Kartı Eklenebilirmi

13 Mesajlar 15.120 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

b3yaz b3yaz WMAracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2048
  • Beğeniler 69 / 125
  • Ticaret 18, (%100)

melankolia adlı üyeden alıntı

bende şimd denedim bankomat la maalesef olmadı :( şimdi kimsede güvenip kredi kartı bilgilerini vermez bakıcaz başımızın caresine artık :)

Sanalda Vermezler.

wmaraci
reklam

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam sanalda değilce çevremdekilere söyleyecektim ki son adanda banka hesap ekleyini buldum paypalda ekledim ama öncende şu uyarıyı veriyordu anlamadım gitti sanırım paypalı çok kurcaladım

Bir alışveriş yapıyor veya para gönderiyorsanız, işlem onayı için hem PayPal hesabınızı hem de e-postanızı 30 dakika sonra kontrol etmenizi öneririz.

Bu sayfaya başka bir web sitesinden geldiyseniz, lütfen söz konusu siteye dönün (tarayıcınızın Geri düğmesini kullanmayın) ve faaliyetinizi yeniden başlatın.

PayPal'ın web sitesinden geldiyseniz, ana sayfamıza dönmek için sol üst köşedeki PayPal logosunu tıklayın ve faaliyetinizi yeniden başlatın. Yeniden oturum açmanız gerekebilir.

sorunsuzca ekledim banka hesap no mu :) ama şu uyarıda bi kalksa iyi olucak ama

Ekleme : Halen onaylı olun diyor ya :D

feylesof feylesof Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Bence başkasının kredi kartını ekletmeyin hesabınıza. Kendi kredi kartınız yoksa, kredi kartı olan bir yakın tanıdığınızın üzerine paypal hesabı açın ve onu kullanın. Paypal parayı bloke edip kimlik bilgileri isteyebiliyor, başkasına onaylatırsanız paranızı geri alamayabilirsiniz.

Veya şöyle yapabilirsiniz, onaylı birisine az bir komisyon karşılığı sizin yapacağınız alışverişi yaptırabilirsiniz. Bunun için konu açarsanız yardımcı olacak kişiler çıkacaktır. Meblağ fazla değilse ben de yardımcı olabilirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al