wmaraci reklam

pravan blog nasıl açılır yardım

22 Mesajlar 2.703 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Kardeşim, ne kadar kelime varsa o kadar farklı yerde blog aç demiyorum. 3 kelimen olduğu için böyle örnek verdim. 6 kelimen olsaydı yine ikişer olarak bölüp aç diye örnek verirdim. Wordpress.com - Tumblr.com ve Blogspot.com sitelerini kendine referans olarak seç ve ne kadar anahtar kelimen varsa değerlendir. Yukarıdaki verdiğim şema ve buna yakın şemalarda paravan blog yapmazsan bir faydasını görmezsin. 3-4 tane blog açıp 20-30 içerik eklemek paran blog işi değildir. Burada önemli olan, ana siteyi paravanlarla beslemekten çok, paravanları başka paravanlarla beslemektir.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
reklam

ademkanidagli ademkanidagli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 391
  • Beğeniler 47 / 87
  • Ticaret 15, (%100)
paravan blogun mantıgı istediğim kelime "son haber" paravan blogu sonhaber.blogspot.com diye oluşturup içerisine haber girmem gerekiyor dimi ? içerik aynı ? Linkleme nasıl oluyor. paravan bloga tanıtım yazısı gibimi ekliyoruz sitemizi ?

hsntngr hsntngr Kontör at Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 99 / 327
  • Ticaret 3, (%100)

Dorebar adlı üyeden alıntı

Ben bu tabloyu kullanıyorum;

Kırmızı ve turuncu olan renklerdeki bloglarımı WordPress.com ile sarı ve yeşil olan renklerdeki bloglarımı Blogger.com ile açtım. Mavi olan renkteki bloglarımı da Tumblr.com ile açtım. Asıl sitemin etrafında bulunan 5 büyük baloncuktaki blogları da normal hosting ve domainler alarak oluşturdum. Ok işaretleri doğrultusunda birbirlerini besleyerek, ana sitemi destekledim. Tabi ki bu tablodan kusursuz bir verim almak istiyorsanız binlerce makalenizin olması ve en az 1 yıl sürenizin olması gerekir. Bu şartlarda devam ederseniz zirveye oturur ve orada çakılı kalırsınız ;)

Hocam bu paravan değil, bu bildiğin inception

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)

hsntngr adlı üyeden alıntı

Hocam bu paravan değil, bu bildiğin inception

Nasıl başlaması gerektiği konusunda önemli bir ipucu vermiş oldum kendisine. İlgili tablodaki sistemi nasıl değerlendireceğini, ne tür yollar izleyeceğini, neleri yapması ya da yapmaması gerektiğini de anlatmayı istedim ama uzun sürer, üzgünüm.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

hsntngr hsntngr Kontör at Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 99 / 327
  • Ticaret 3, (%100)

Nasıl başlaması gerektiği konusunda önemli bir ipucu vermiş oldum kendisine. İlgili tablodaki sistemi nasıl değerlendireceğini, ne tür yollar izleyeceğini, neleri yapması ya da yapmaması gerektiğini de anlatmayı istedim ama uzun sürer, üzgünüm.

Güzel bir fikir ama tuttum açıkçası. Benimde aklımda bu tarz bir proje var. Şuan 4 5 tane site açtım. Bu siteleri 2 yıl boyunca geliştirip 2 yıl sonra esas projemde paravan olarak kullanmayı düşünüyorum. Ancak kullandığınız yöntem hoşuma gitti açıkçası. Paravanlarım için kullanmayı düşünüyorum.

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam merak ettim bu ağırlıktaki bir ağa tüm içerikleri özgün mü giriyorsunuz. Eğer bunları özgün giriyorsanız sizin başka bir iş yapmayıp sadece sitenizle ilgilenmeniz gerek. Allah yardımcınız olsun.

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com

Sifirnokta Sifirnokta https://www.stilbul.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webnesil master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 194 / 116
  • Ticaret 15, (%100)

Hocam merhaba güzel anlatmışsınız tek birşeyi merak ediyorum misal bu paravan blogları kaç gmail hesabından açmak lazım yada bir gmail hesabından kaçtane paravan blog açmamız lazım.. Yada ayrı ayrı gmailler açıpmu paravan açmamız lazım:)) Umarım karışık olmamıştır

addem addem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Freelance Öğrenci ve Danş.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Ben bu tabloyu kullanıyorum;

Kırmızı ve turuncu olan renklerdeki bloglarımı WordPress.com ile sarı ve yeşil olan renklerdeki bloglarımı Blogger.com ile açtım. Mavi olan renkteki bloglarımı da Tumblr.com ile açtım. Asıl sitemin etrafında bulunan 5 büyük baloncuktaki blogları da normal hosting ve domainler alarak oluşturdum. Ok işaretleri doğrultusunda birbirlerini besleyerek, ana sitemi destekledim. Tabi ki bu tablodan kusursuz bir verim almak istiyorsanız binlerce makalenizin olması ve en az 1 yıl sürenizin olması gerekir. Bu şartlarda devam ederseniz zirveye oturur ve orada çakılı kalırsınız ;)

Tebrik ederim hocam, zaten olması gerekende bu şekildeydi bence profesyonelce olmuş, buna birde kategorilere uygun paravanlar eklendimi tamamdır bence paravandan daha fazlası beklenmez herhalde.Bu arada yeri değil ama merak ettim uzun bir süre önce sizin forumda bir projeniz vardı başlıkta tartışmıştık ne oldu ona merak ettim tamda hatırlamıyorum neydi ama ön çalışmanız çok iyiydi.

Hiçbir başarı rastlantı değildir, rastlantıysa zaten başarı değildir.

addem addem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Freelance Öğrenci ve Danş.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

sofu44 adlı üyeden alıntı

Hocam merak ettim bu ağırlıktaki bir ağa tüm içerikleri özgün mü giriyorsunuz. Eğer bunları özgün giriyorsanız sizin başka bir iş yapmayıp sadece sitenizle ilgilenmeniz gerek. Allah yardımcınız olsun.

Böyle bir çalışma zaten getirileri iyi olacak projeler için yapılır hocam.Bunun içinde emek gerekir.Tek kişi çok zor iş iyi bir ekip herzaman önemli.

Hiçbir başarı rastlantı değildir, rastlantıysa zaten başarı değildir.

ibrahimylmz ibrahimylmz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 198
  • Beğeniler 24 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Ins spama dusmessim ne diyim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al