wmaraci reklam

Seo"cu arkadaşlara bir sorum olcak?

3 Mesajlar 625 Okunma
wmaraci reklam

TeKKarizma TeKKarizma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Sa seo uzmanı arkadaşlara bir sorum olcak şimdi ben siteme tip ban yüzüden 301 çektim com net aktardım herşey fuul ayarladım benim bazı sitelerim aynı sekötrde ve hepsi farklı iplerde orda bu siteme link çıkışı yaptım ama sitem 301 denmi çok geriledi yoksa linkler denmi link eklediğim sitelerin hepsi indeksli vs vs acaba diyorum 301 yüzüden geriledi geri toplarmı yoksa eklediğim linkleri geri kaldırıyımı

Seocu arkadaşlar bilgilendirme yaparsanız sevinirim...

wmaraci
reklam

emre57 emre57 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğrencisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 383
  • Beğeniler 57 / 38
  • Ticaret 9, (%100)
Link verdiğin sitelerin konuları senin sitenle aynıysa linkden değildir.Yani örnek vermek gerekirse film siten varsa başka bir film sitesini link verdiysen bi problem çıkmaz diye düşünüyorum.301 den dolayıdır,büyük ihtimalle.

Yakında eski yerine gelmen dileğiyle.

TeKKarizma TeKKarizma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Link verdiğin sitelerin konuları senin sitenle aynıysa linkden değildir.Yani örnek vermek gerekirse film siten varsa başka bir film sitesini link verdiysen bi problem çıkmaz diye düşünüyorum.301 den dolayıdır,büyük ihtimalle.

Yok üsdat siteler hep aynı sektör de indexli ve hitli kendince değiniz gibi 301 den olsa gerek peki 301 ne zaman eski halini alır, en son google güncelemede com olan domian Pr3 vermişdi acaba bu net geçermi yoksa com da kalırmı

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al