wmaraci reklam
lidertakipci

Seo Programı

9 Mesajlar 962 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Fotografci Fotografci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba Fotoğrafçı sayfam var bazı çalışmaları kendim yaparak öğreniyorum çok şükür en büyük destekçim de wmaraci.com ve üyeleridir Hepinize çok teşekkür ediyorum

Şimdi seo çalışmasını kavramaya ve onu iyice yavaş yavaş uygulamaya başlıyorum bir yandan backlink bir yandan sayfa içi opt. yapmaya çalışıyorum konularda ve formlarda okuduğum kadarı ile

peki word press üzerinde gerçekte hangi seo eklentisini kullanmalıyız ben güncelde all in seo pack kullanıyorum bunun özel bir ayarı var mıdır ? yada farklı bir program mı kullanmalıyım ne dersiniz ?

wmaraci
reklam

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
Default ayarlar yeterlidir. Özgün ve ilgi çeken içerikler paylaş. Ek olarak site dışı backlink çalışmaları yapman gerek. Bunlar da manuel olmalıdır.

• Üyelik 04.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Biwebmaster adlı üyeden alıntı

Default ayarlar yeterlidir. Özgün ve ilgi çeken içerikler paylaş. Ek olarak site dışı backlink çalışmaları yapman gerek. Bunlar da manuel olmalıdır.

Peki üstat bu backlink hizmetini illaki satın mı almalıyım kendim yapamaz mıyım ? Yapabilirsem nereden ve hangi sayfadan bunu gerçekleştirebilirim uyguladığım birkaç işlem oldu opera.org gibi sayfalara üye olarak blog çalışmaları falan yapmaya başladım sayfadan öğrendiğim kadarı ile

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)

Fotoğrafçı adlı üyeden alıntı

Peki üstat bu backlink hizmetini illaki satın mı almalıyım kendim yapamaz mıyım ? Yapabilirsem nereden ve hangi sayfadan bunu gerçekleştirebilirim uyguladığım birkaç işlem oldu opera.org gibi sayfalara üye olarak blog çalışmaları falan yapmaya başladım sayfadan öğrendiğim kadarı ile

Backlink kaynaklarını bulmak tecrübe ister kendim yapayım dersen işin inceliklerini öğrenmen gerekir bu da zaman alır tabi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
peki bunu en iyi kim yapar güvenebileceğimiz herkes bi mesaj yolluyo kafam karıştı ? daha önce *** da birisi ne para kaptırdık allah yolunu açık etsin ama parayı verdik bekledik durduk o yüzden bu işi prof. olarak yapan kimse varmı dır ?

Ek Olarak:

Biwebmaster adlı üyeden alıntı

Backlink kaynaklarını bulmak tecrübe ister kendim yapayım dersen işin inceliklerini öğrenmen gerekir bu da zaman alır tabi.

peki bunu en iyi kim yapar güvenebileceğimiz herkes bi mesaj yolluyo kafam karıştı ? daha önce *** da birisi ne para kaptırdık allah yolunu açık etsin ama parayı verdik bekledik durduk o yüzden bu işi prof. olarak yapan kimse varmı dır ?

snndgny snndgny WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 6 / 73
  • Ticaret 22, (%100)
Site içi optimizeni biraz daha geliştir ondan sonra site dışına geçersin.

• Üyelik 04.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

snndgny adlı üyeden alıntı

Site içi optimizeni biraz daha geliştir ondan sonra site dışına geçersin.

site içinde bir tavsiyeniz varmıdır ?

ozan84 ozan84 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek memur
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 1 / 13
  • Ticaret 5, (%100)
site dışı için hangi kelimede yükselmek istiyorsanız o kelimede sosyal aglarda üyelik açın örnegin (wmaraci) kelimesinde yükselmek istiyorsanız wmaraci diye üyelikler açın wmaraci alınmışsa wmaraciturk gibi üyelikler açın ve wmaraci www.sitenizinadı.com bu şekilde paylaşımlar yapın sitenizin içerigi ne bilmiyorum ama sitenizle alakalı videolar hazırlıyıp youtubeye ekleyin ve aynı paylaşımı açıklama kısmına ekleyin sonra blog yorum wiki paravan blog vs gidersiniz satılan 1000 vs hazır paketleri almayın bukadar backlinki birgünde kasarsan siten çöp siteden öteye gidemez..golaygelsin

• Üyelik 04.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

ozan84 adlı üyeden alıntı

site dışı için hangi kelimede yükselmek istiyorsanız o kelimede sosyal aglarda üyelik açın örnegin (wmaraci) kelimesinde yükselmek istiyorsanız wmaraci diye üyelikler açın wmaraci alınmışsa wmaraciturk gibi üyelikler açın ve wmaraci www.sitenizinadı.com bu şekilde paylaşımlar yapın sitenizin içerigi ne bilmiyorum ama sitenizle alakalı videolar hazırlıyıp youtubeye ekleyin ve aynı paylaşımı açıklama kısmına ekleyin sonra blog yorum wiki paravan blog vs gidersiniz satılan 1000 vs hazır paketleri almayın bukadar backlinki birgünde kasarsan siten çöp siteden öteye gidemez..golaygelsin

Hocam cok saol eyvallah

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al