wmaraci reklam
lidertakipci

Seo sektörü bitmiştir!

39 Mesajlar 4.601 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

turksu turksu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
işim geregi (e-ticaret) binlerce insanla gorusuyor iş yapıyor alım satım yapıyorum. her turlu insanla kulturle karakterle tanısa tanısa bir insanın telefonu acısından bile mizacını az bucuk anlıyabiliyorum velevki muhabbet 5-10 dk yı aşmışsa..
bu siteden belkide 15-20 seocu ile tanıstım yahu arkadas bana mı denk geliyor yoksa seo culuk anlayısımmı yanlıs ?
yahu yılda milyarlarca tl ticaret hacmim var onbinlerce insanla alısveris yapıyoruz lakin konu seo oldumu 1 kisiyle bile anlasamıyorum.
adam yaş 18 klasik cumleleri ezberlemiş gelmiş 30-35 yasındaki adam mizacında iş baglamaya daha dogrusu para koparmaya calısıyor.
bu sitede ömer ergin diye biri vardı ilkin ona kaptırdık parayı sonra kafa dank etti sonra benzer kisiler cıktı efendim biz farklıyız biz soyleyiz de boyleyiz de ...
diyorumki arkadasım ben tovbeliyim gel istersen sozlesme yapalım sonucta benim kurumum var e sen de biz firmayız diyorsun gel resmi yolla baglayalım işi dedigim an dili baglanıyor.. kem küm abi cok yogunuz biz boyle ugrasamayız vesselam .. bakıyor ki ekmek cıkmaz baska bi ava zıplıyor.
boyle bir sektor baska yerde yok emin olun bircok sektorde is yapıyorum şu seo sektoru kadar lanet baska bi sektor yok hani site tepetaklak gitse daha iyi cunku en azından paranla rezil olmuyorsun.

biri de cıksa deseki tamam kardes gel anlasma yapalım siteni ne zaman ilk sıraya cıkardım ilk o zaman odeme yap dese anlıyacagım ki gercekten bu işini hakkıyla yapıyor ama nerdee..

biliyorum cogunuz kızacak v.s ama ozellikle kızanları not alacam sebebide bende kalsın.
Mintik faraway Winonbet

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

FIRTINA1453 FIRTINA1453 Bir Gün Mutlaka... Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 1 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
Bildiğim kadarıyla bu işi Türkiye'de adam akıllı yapan bi iki firma var gerisi biraz hikaye gibi geliyor bana... Ne diyeyim ki Sosyal medya reklamı SEO'dan daha yakın geliyor bana :)

Ek olarak: Sitenizi ve ne iş yaptığınızı merak ettim PM atabilir misiniz acaba ?

İnternet Bizans ise, biz de FATİH'in fedaileriyiz!

SerdarKara SerdarKara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Fuarcılık ve organizasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 0 / 95
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba,
Ben seocu falan değilim ama dijital pazarlama sektörünü yakından takip eden biriyim. Milyarlarca lira ticaret hacminiz olup, forumlarda çoluk çocukla pazarlık yapıyorsanız bence hata sizde. SEOZEO gibi doğru düzgün firmalar varken buralarda bekleyişe girmeniz bence yanlış.
Okeskin Kakarotto abdulkerimbakir

kişi bu mesajı beğendi.

Google'a "Blog Hocam" yazın.

ikarala ikarala ibrahim Karalar Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek otomativ
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 30 / 45
  • Ticaret 5, (%100)
SEO sektöründe hiç bir uğraşının garantisi olmaz hocam (bence) bi bakmışsın yeni güncelleme al şimdi de şifreli bağlantısı olan siteler ön plana çıkacakmış (https) eee şimdi ne olucak peki :) SEOS diye bir sektör mü çıkacak ?

wmaraci
wmaraci

AhmetGuler AhmetGuler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 129 / 55
  • Ticaret 24, (%100)

Serdar Kara adlı üyeden alıntı

Merhaba,
Ben seocu falan değilim ama dijital pazarlama sektörünü yakından takip eden biriyim. Milyarlarca lira ticaret hacminiz olup, forumlarda çoluk çocukla pazarlık yapıyorsanız bence hata sizde. SEOZEO gibi doğru düzgün firmalar varken buralarda bekleyişe girmeniz bence yanlış.

Serdar Hocam'a katılıyorum bu konuda ama seoamk var adamlar işinde çok profesyonel refaranslar konuşuyor zaten bu arada wmaracında iş yok kimse kızmasın ama başka forumlar seo uzmanları açısından daha iyi wmaracında pek bir uzman yok hiç uzman yok demiyorum pek yok diyorum işinin ehli kişiler kızmasın bu arada kandırıldığınız kişiler daha 10 - 16 yaş arasında kişilerdir ************** yani her 10 - 16 yaşındakiler **************dır diye genelleme yapmıyorum ama referanslara bakın hocam mümkünse referanslarla konuşun mennun kaldınmı diye felan :/
barisay Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

Extreme Extreme WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim Sektörü
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 9 / 17
  • Ticaret 5, (%100)

Merhaba,

SEOZEO iyimidir geçen bir arkadaş orada tanıdık var istersen tanıştırayım yardımcı olsun falan demişti..

turksu turksu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

Merhaba,

dostum malesef milyarlık hacmin olsa da kar marjın önemli. örnegin adam diyor 10 cihaz kac para alısın 100 dolar adama 102 dolar diyon indirim yap diyor
sonuc: amacımız ekonomik yoldan siteyi yukseltmek keske buyuk firma olsak da parayı basıp hic bu muhabbetlere girmesek :o

Sihirliblog Sihirliblog WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Seo Danışmanı, Analiz Uzmanı,
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 17 / 23
  • Ticaret 22, (%100)
*** üzerinden bazı konu açan arkadaşlar fatura ve sözleşme yaptıklarını belirtiyorlar. Onlarla iletişime geçebilirsiniz. Bu arada Serdar Kara aslında çok açık ve net bir şekilde haklı.

anilgzl anilgzl Mobilya Dekorasyon Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mobilya Dekorasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 148 / 341
  • Ticaret 33, (%100)
Eğer ki ortalama bir bütçeyle küçük bir seo çalışması yaptırmak istiyorsanız, genellikle bu işler sosyal medya çalışmalarından öteye gitmiyor. Çeşitli linkleme yöntemleriyle SEO yapıyoruz diyorlar. Yok böyle birşey. SEO demek, .gov.tr link, .edu link yada whois link falan değildir. SEO Optimasyonunu yanlış anlayan çok kişi var.
abdulkerimbakir

kişi bu mesajı beğendi.

"...bir daha gel, gel samsundan..."

weblozi weblozi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek serbest girişimci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 46 / 106
  • Ticaret 0, (%0)
hocam diğer arkadaşların da dediği gibi, büyük bir firma ile anlaşın ve sürekli seo hizmeti alın (sunulan paketler yoğun olmamalı) , zira seo hizmeti sunuyoruz diye sizi bir kaç ay oyalayıp sıralamada kısa süreliğine üstlere getiren firma veya kişi, yaptığı çalışmaları kestiği an tepetaklak olabilirsiniz, az ama süreklilik (istikrar) , kısa vadede hızlı icra edilen çalışmalardan daha kalıcı ve güçlü bir bina oluşturur.
vuralca

kişi bu mesajı beğendi.

Sana emredildiği gibi dosdoğru ol (HUD: 112)
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al