wmaraci reklam

Sıfırdan başlayacağım NE yapmalıyım?

7 Mesajlar 718 Okunma
smmexpress

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Sıfırdan başlayacağım NE yapmalıyım? Site mi? Youtube mi? Hangi sektöre başlamalıyım. Hızlı para kazansdran değilde 1-2yıl sonra düzenli para kazanmak istiyorum. Tercih edilen bir blog olmak istiyorum.

wmaraci
reklam

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
İlgi alanın neyse ona yönelmende öncelik görüyorum. Sebebi ise bir insan yaptığı işte ilgisi varsa azimi vardır,sevgisi vardır ve bu seni mutlak suretle başarıya sürüklüyecektir.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Amacınız kesinlikle para kazanmaksa bence bu işten uzak durun. Çünkü bilişim için müthiş bir söz biliyorum.
"Bilişim sektöründe içinde, yarım asırda veya yüz yılda bir gerçek projeler ortaya çıkar"
Mesela bunun sonuncusunu FB olarak görüyorum. 11 yıl olduğuna göre, 89 yıl daha var :D
Şaka bir tarafa kardeşim ama, kesinlikle branşın, bilgin veya faydalı olabileceğini düşündüğün bir şey varsa site veya ilgili hizmetlerine giriş yapmalısın. Başarılar dilerim.

ekbilisimm ekbilisimm ek-bilişim Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek mühendislik öğrencisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 557
  • Beğeniler 137 / 114
  • Ticaret 8, (%100)

serras62 adlı üyeden alıntı

Amacınız kesinlikle para kazanmaksa bence bu işten uzak durun. Çünkü bilişim için müthiş bir söz biliyorum.
"Bilişim sektöründe içinde, yarım asırda veya yüz yılda bir gerçek projeler ortaya çıkar"
Mesela bunun sonuncusunu FB olarak görüyorum. 11 yıl olduğuna göre, 89 yıl daha var :D
Şaka bir tarafa kardeşim ama, kesinlikle branşın, bilgin veya faydalı olabileceğini düşündüğün bir şey varsa site veya ilgili hizmetlerine giriş yapmalısın. Başarılar dilerim.

Nealaka illaki milyon dolarlar mı kazanmamız gerek ? Basit bir blogla bile çok güzel paralar kazanılabiliyor.

wmaraci
wmaraci

donmezhasan donmezhasan Has Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web Tasarım ve Seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 183 / 66
  • Ticaret 14, (%100)
Sadece seo'ya yoğunlaş.
Kendini geliştirirsen büyük paralar kazanırsın.
Her geçen gün Google algoritma yeniliyor ve firmalar ilk sayfada çıkmak için ellerinden geleni yapıyor. Bunun için de büyük paralar ödüyorlar. İleride SEO her sitenin olmazsa olmazı olacak. Dolayısıyla kendini geliştirirsen büyük paralar kazanırsın.
Tabi bunun dezavantajı da var.
Örneğin google hayatının yarısından fazlasını alacaktır. Google ile yatıp kalkacaksın. Google rüyalarına girecek. Boş vaktin hiç olmayacak. Olsa bile bilgisayara gömülerek öldüreceksin. gibi...
Seçim senin.

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

donmezhasan adlı üyeden alıntı

Sadece seo'ya yoğunlaş.
Kendini geliştirirsen büyük paralar kazanırsın.
Her geçen gün Google algoritma yeniliyor ve firmalar ilk sayfada çıkmak için ellerinden geleni yapıyor. Bunun için de büyük paralar ödüyorlar. İleride SEO her sitenin olmazsa olmazı olacak. Dolayısıyla kendini geliştirirsen büyük paralar kazanırsın.
Tabi bunun dezavantajı da var.
Örneğin google hayatının yarısından fazlasını alacaktır. Google ile yatıp kalkacaksın. Google rüyalarına girecek. Boş vaktin hiç olmayacak. Olsa bile bilgisayara gömülerek öldüreceksin. gibi...
Seçim senin.

ekbilisimm adlı üyeden alıntı

Nealaka illaki milyon dolarlar mı kazanmamız gerek ? Basit bir blogla bile çok güzel paralar kazanılabiliyor.

serras62 adlı üyeden alıntı

Crewx adlı üyeden alıntı

İlgi alanın neyse ona yönelmende öncelik görüyorum. Sebebi ise bir insan yaptığı işte ilgisi varsa azimi vardır,sevgisi vardır ve bu seni mutlak suretle başarıya sürüklüyecektir.

Arkadaşlar siz benim dediğimi çok yanlış anlamıssınız. Milyar dolarlar kazanmak istemiyorum sadece belli bir kitlem olmasını istiyorum o kadar yazı yazıyorum 1-2 okunma oluyor. Emeklerimin boşa gittiğini düşünüyorum ben hani sitede yardımlaşma olmasını istiyorum yorum vs. olmasını cevaplamak istiyorum ya da bi konu açıldığın da takip ettiğiniz bloglar diye benim blogum yazılmasını isterim reklam kaynayan bir site değil. Bunun için ne yapmam gerekir nelere dikkat etmem gerekiyor? Eskilerdendir sitelerim iyi yerlerdeyken link aldım tanıtım yazısı aldım çöp haline getirdim yeni sitelerimle büyümek istiyorum ve hiç link ve tanıtım yazısı almayacağım google reklamı alsamda en fazla 1-2 yere koyacağım. Düzenli olmasını isterim herşeyin.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
girişimcilik senin ilerleyeceğin alan
fikirilerin ve takipçiliğin varsa kitlende olacak

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al