wmaraci reklam

Sıfırdan Instagram Hesabı Büyütmek

5 Mesajlar 1.006 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Karbon Karbon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 91 / 34
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar herkese. Uzun zamandır aklımda olan bir projemi gerçekleştirmek için geçen sene açtığım boş hesabı kullanmaya başladım. Sayfam bir fitness sayfası, içerikleri de kendim düzenliyorum ( @fitness.sorucevap bakarsanız konseptimi anlarsınız zaten ) Önümüzdeki süreçte InstaFly alıp otomatiğe alacağım sayfayı belli bir yere kadar. Ama sayfa sıfır olduğu için ilk takipçileri kazanmakta zorluk yaşıyorum. Bot olmadığını düşündüğüm sporcuların takipçilerini vs. takip ettim biraz, isteği kabul edip dönmüyorlar bir sayfa beni neden takip eder ki demeli bir insan bence

Her neyse sayfa ile ilgili sorularım var.

1- Daha önce böyle bir sayfa büyütmüştüm (7k+) onda da InstaFly gibi bir program kullanıyordum fakat etkileşimi attığım DİKKAT ÇEKİCİ yorumlardan alıyordum. 'Hayvan gibi kas yapmak istiyorsan takip et' tarzı dikkat çekici ama profosyonellikten uzak yine de güzel bir etkileşimi oluyordu. Sizce şimdi de böyle yapmam mantıklı mı? Prestijli bir sayfa oluşturmak istiyorum.

2- Ne yapmalıyım?

wmaraci
reklam

HandLes HandLes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek YouTube Hizmetleri
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 58 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
Bildiğim kadarıyla günde en az 4 story haftada en az 4-6 arası gönderi atarak etkileşimini artırabilirsin. Tabii, sayfa büyütmek de kolay olmadığı için biraz sabır gerektiriyor hocam.
Etiketlerde gerçekten farkını ortaya koyuyor. Alakalı etiketlerle de etkileşimini artırabilirsin. Kolay Gelsin
hikmet80 Karbon

kişi bu mesajı beğendi.

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
InstaFly kullandığım bir hesabım vardı 6K takipçili. Bir de kullanmadığım ve yarısı bot olan 12K vardı. Bak gerçek olan kullanıcı sayıları eşit öyle diyeyim sana.

InstaFly kullandığım hesap 13K gördü şimdi ise düşüşte dehşet şekilde. Özgün içerikler, video reels her şeyi hazırlamama rağmen hiç keşfete düşmüyor.

Yarısı bot olan hesapta ise sadece ekip kurduk takibe takip asla yapmadık sadece planlı şekilde yarı özgün yarı alıntılı içerik story ve reels ürettik. Şu anda o hesap 28K yolcusu ve çoğu gönderim 1K like, on binlerce hatta bazı gönderiler yüz binlerce görüntülenme (500K görüntülenen reelsler kaynıyor hesap) günde de 50-200 arası takipçi çekiyor

Asla ama asla bot önermem. Sadece iradeli bir şekilde Handles'ın da dediği gibi düzgün etiket girişleri yapılmalı, sayfa ile her gün aynı standartta içerik üretilmeli ve yine bunlar kadar önemli olan storylerde etkinlikler düzenlenmeli. Otomasyon asla önermem
hikmet80 Karbon

kişi bu mesajı beğendi.

guvwe guvwe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 3 / 72
  • Ticaret 0, (%0)
dostum instagram algoritması çok değişti ve süreklide değişiyor önemli olan düzenli içerik üretmen üzgün olacak diye çok takılma senin ile aynı konsepte olan sayfaları takip et onların fazla beğeni alan postlarınıda at sende de fazla beğeni alacaktır yanında facebook sayfası açabilirsin birbiri ile ortak paylaşım açtın mı instagrama attığın post facebook sayfasınada atar iki yerden hızlıca büyürsün
hikmet80

kişi bu mesajı beğendi.

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDER MİSİNİZ?
İnstagram sayfamız
www.instagram.com/gul.yabaniii
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

barisbilgin barisbilgin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek organizatör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 17 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
özgün içerik üretmelisin ve ilk etapta bol bol takipçi kasman gerekebilir. guvwe ye katılıyorum instagram hesabına paralel facebook hesabı açman ve iki yönlü büyümen durumu iki kat hazlandırır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al