wmaraci reklam

Site konusu hakkında yardım

5 Mesajlar 677 Okunma
wmaraci reklam

MrPolat MrPolat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 18 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar bu forumdaki ilk konum. Ben Konuralp 14 yaşındayım. 10 yaşımdan beri küçük büyük demeden birazda babamın katkısı ile girişimler yapıyorum. Bazen başarılı oluyor bazen olmuyor. Şimdide site açma konusunda ilgiliyim. İlk 6 ay eğlence amaçlı ve gelirden önce siteyi büyütme yani markalaşmak istiyorum. Şuan sizce Türkçe sitelerde eksik olan nedir? Ne konuda siteler arasında rekabet diğerlerine göre az? Teşekkür ederim.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Blackalpha Blackalpha WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 59 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Haber ve film sitelerinde rekabet çok. Türkçe sitede eksiklikler var ama genel olarak tbm (gelir) düşük.
Nelere ilgilisin bilmiyorum ama kendini geliştirmek için Türkçe site kurup öğrenirsin bir şeyler. Başlangıç olarak wordpress site açabilirsin. Wordpress'i öğrenmek için YouTube de birçok video mevcut.
Bir yandan da ingilizce dilini öğrenmeye çalış. İlerde yabanci dilde site açarsın. Yabanci sitede tbm Türkçe'ye oranla 6 kat daha fazla olacaktır.

Markalaşma ise biraz bütçe ister. Hatta fazla bütçe. Yavaş yavaş başlayıp inşallah ileride gelişirsin.
Önemli olan pes etmemek.

• Üyelik 31.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 18 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkür ederim. Şuanda Türkçe ve makale yazarları ile çalışmak istiyorum. Amacım türkçe bir sitede işi öğrenmek sonrası gelir diye düşünüyorum. Tavsiyeniz için teşekkür ederim. İyi akşamlar

bromed bromed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 74 / 62
  • Ticaret 1, (%100)
Yazım kuralları ve noktalama işaretlerine hataların var. Önce bunları gider, ondan sonra site işine gir. Zaten gelir bakımından pek bir şey bekleme. Ben de ilk .com sitemi senin yaşındayken açmıştım. Ayrıca dostum internet sitesinde artık para yok. Eğer yapabilirsen YouTube işine gir. Yine de kendini geliştirmek için hosting ve domain alıp site kurabilirsin.

wmaraci

• Üyelik 31.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 18 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
bromed dediğini düşünmek istiyorum. Bence ikisindede kazanç var ama birinde rekabetin içinden çıkmak diğeri göre daha zor. Tek fark bu gibime geliyor. Değerli yorumlarınız için teşekkürler.
Not: İmla konusunda hatamın olduğunu biliyorum, zaten çok özenerek yazmamıştım ve makaleleri kendim yazmayacağımı bir yazar ile anlaşacağımı söylemiştim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al