wmaraci reklam

Sitemin Hiti Normale Göre Düşük Değil Midir ?

17 Mesajlar 2.115 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

PorFavorDama PorFavorDama WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 152 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar ;

Yaklaşık Mart'tan beri kullandığım içerik girmeye çalıştığım bir sitem var . Fakat her gün belirli bir içerik girmedim . İçerik giremediğim uzun günlerde oldu belirli sebeplerden dolayı .

Şuanda sitede 23 yazı var hepsi tamamen bana ait herşeyiyle . Fakat günlük hitler 10-20 arasında geliyor . Sitede tamamen C# konu anlatımları yer alıyor . Bu benim ilk web sitem . Bu konuda bana yardım eder misiniz neler yapmam gerekiyor ? Nesi iyi nesi kötü ?

Hit arttırmak için nasıl bir yol izlemeliyim ?

Teşekkür ederim ...

1 Aylık Hit

wmaraci
reklam

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam 1 aylık sitem var, 30'u geçik özgün makale girdim. 1 ayda daha toplam 10 hit alamadım. Yeni bir site için çok da kötü değil siteniz. Özgün içerik girmeye devam edin, elbet artacaktır. İçerik bu işin anahtarı, ne kadar içerik o kadar hit. :)
PorFavorDama

kişi bu mesajı beğendi.

batikan batikan TeknoPati :) Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
Istatistikler gayet güzel hit almamanizin 2 sebebi olabilir 1. Si uzun süre makale girmemeniz 2.si sizle ayni kategorideki rakiplerinizin sizden basarili olması
PorFavorDama

kişi bu mesajı beğendi.

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
Özgün makale yeterli olmuyor. Gündemi takip ederek yazılar girmen yararına olacaktır. 1 ayda 23 yazı çok az. Bana göre günde en az 2-3 yazı girilmesi gerekiliyor.
PorFavorDama

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 152 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

ttw adlı üyeden alıntı

Hocam 1 aylık sitem var, 30'u geçik özgün makale girdim. 1 ayda daha toplam 10 hit alamadım. Yeni bir site için çok da kötü değil siteniz. Özgün içerik girmeye devam edin, elbet artacaktır. İçerik bu işin anahtarı, ne kadar içerik o kadar hit. :)

Teşekkür ediyorum hocam güzel yorumlarınız için , size de hayırlı olsun bu arada :) Ben acaba yanlış yaptığım bir şeyler mi var diye merak ediyordum .. Ondan bir sizlere danışayım dedim .

[QUOTE=batikan]Istatistikler gayet güzel hit almamanizin 2 sebebi olabilir 1. Si uzun süre makale girmemeniz 2.si sizle ayni kategorideki rakiplerinizin sizden basarili olması[/QUOTE]

Bu konuda haklısınız hocam 1 ay falan içerik girmediğim oldu büt zamanı tabii :D
Ve evet daha iyileri de var tabii teşekkür ediyorum .
Peki önerileriniz nelerdir ?

batikan batikan TeknoPati :) Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 2, (%100)

Biwebmaster adlı üyeden alıntı

Özgün makale yeterli olmuyor. Gündemi takip ederek yazılar girmen yararına olacaktır. 1 ayda 23 yazı çok az. Bana göre günde en az 2-3 yazı girilmesi gerekiliyor.

Arkadas 1 ayda 23 değil marttan bugüne 23 yazı girmiş :(

• Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 152 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam 2-3 gireyim fakat kopyala yapıştır yapmıyorum ve öğrendiğim şeyleri anlatarak yazıyorum bilmiyorum yanlış mı yapıyorum :)
Dediğiniz gibi gündem ile alakalı konular üzerinden kendi yorumlarımı katarakta yazabilirim .

Teşekkür ederim ..

Ek Olarak:

batikan adlı üyeden alıntı

Arkadas 1 ayda 23 değil marttan bugüne 23 yazı girmiş :(

Ahaha evet :D
Tek başına biraz zor oluyor . Bir yandan farklı konulara çalışıp bir yandan yazmaya çalışıyorum .

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)

PorFavorDama adlı üyeden alıntı

Hocam 2-3 gireyim fakat kopyala yapıştır yapmıyorum ve öğrendiğim şeyleri anlatarak yazıyorum bilmiyorum yanlış mı yapıyorum :)
Dediğiniz gibi gündem ile alakalı konular üzerinden kendi yorumlarımı katarakta yazabilirim .

Teşekkür ederim ..

Bende günde en az 3 özgün makale yazıyorum. Hit gelmesini istiyorsan katlanacaksın. :)
PorFavorDama

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 152 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

Bende günde en az 3 özgün makale yazıyorum. Hit gelmesini istiyorsan katlanacaksın. :)

Teşekkür ederim hocam önerileriniz için , elimden geldiğince yazmaya çalışacağım artık . :)

zer zer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 997
  • Beğeniler 66 / 136
  • Ticaret 17, (%100)
Üç günlük sitem var toplamda gelen kişi sayısı 68 civarı. Forumlarda blogunuzu tanıtın ve youtube kanalı açmayı ihmal etmeyin. Yazılarınızı facebook twitter gibi ağlarda paylaşın. Ve bir gün girdim bir hafta giremedim olmasın. Her gün en az iki tane özgün makale girin. Youtube çok önemli. Sitemin linki youtube kanalımda mevcut ve google üçüncü günden indexleri hızlı alıyor. Bunlar benim tavsiyelerim :)
PorFavorDama

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al