wmaraci reklam

Siteyi ilk sayfada çıkartma hakkında

3 Mesajlar 501 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hackus hackus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, elimde bir web sitesi işi var her şeyi bitti ve ilk sıra olmasa da ilk sayfada çıksa kafiyim fakat henüz bununla ilgili google amcamızdan araştırmamı yapıp siteyi 12. 13. sırada göstermeyi başarsam da yaptığım çalışmalarda siteyi daha fazla üst sıraya çıkartmıyor.

http://onaltasimacilik.com/ domain adresi bu

Şimdi takıldığım noktalar artık deneyip bir kaç gün beklememi gerektiren kısımlar olduğu için vaktim de birazcık daraldığı için net bilgiler almak adına sizden yardım istedim genelde sitede meta başlık, açıklama ve anahtar kelimelerini doldurup ana sayfada bir kaç iç sayfaya yönlendirdiğim içerikler ekledim bunların google gözünde nasıl işlediğine dair bir fikrim olmadığı için bir sonuca varamadım.

aliağa personel taşımacılığı kelimesi anahtar kelimem bununla ilgili yaptığım en son çalışma kelime aratıldığında hangi içeriğe bakıyorsa o içeriği düzenlemek oldu

wmaraci
reklam

sergennaslan sergennaslan Razer Gold %80 Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 784
  • Beğeniler 251 / 253
  • Ticaret 102, (%100)
Sorunuzu anlamayamadım, galiba anahtar kelimenizde ilk sayfada çıkmak istiyorsunuz?

Siteniz yeni olduğu için içerik eklemeye ve güncel tutmaya devam etmenizi öneririm, firma rehberlerine kayıt yaptırmanız da sizin yararınıza olacaktır. Sosyal medya hesaplarınız da bulunması iyi olur.

hackus hackus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Evet belirtilen anahtar kelimede ilk sıralarda olmak istiyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al