wmaraci reklam
lidertakipci

Sizce bu hürriyet bumerang bi işe yarıyor mu?

36 Mesajlar 6.198 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Samet Pehlivanlar Samet Pehlivanlar Frontend Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Frontend Dev
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 174
  • Beğeniler 0 / 32
  • Ticaret 10, (%100)

harddepo adlı üyeden alıntı

Siteniz yeni ise hemen bumeranga başvuru yapmayın biraz geçsin aradan.Özgün makale paylaşın eger imkanınız varsa özgün temanız olsun sonra başvuru yapın

aslında uzun zamandır bumerang'tayım. Ancak siteyle bir süre ilgilenemedim. Makale yazmadığım dönemde hiç teklif gelmiyordu. Bir iki haftadır yeni özgün makaleler yayınlıyorum. Teklifler gelmeye başladı. Her gelen teklif bir öncekinden daha yüksek gelmeye başladı. Ancak sizinki kadar yüksek değil. Hala tek rakamlarda.

wmaraci
reklam

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
adamlara o kadar bağırdım çağırdım ama sistemden beni atmadılar :D
50 tl oldu şu ana kadar. ay ortasında muhtemelen teklif gelir. bana gelen teklifler genelde 5 lira oluyor.

chemistrap chemistrap WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Seyyah-ı Avare
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 20 / 67
  • Ticaret 2, (%100)
Siten yeni , içerik çalıntı / güncel değil , sadece reklam alayım para kazanayım mantıgıyla yaklasıyor coğumuz ! Daha once bu sekilde yaklasıyordum her türlü zarar oldu , yapmayın !
Sizin hürriyeti reklam yapma gibi bir durumunuz var mı bilmiyorum zaten reklama ihtiyacı olmayan bir mecraa.
Eğer yeni bir site isen ilk baslarda zaten para kazanmayı beklememelisin (her reklam veren yerde geçerli),yeni olupta bumeranga devam edersen backlink kazanırsın , blog aramalarında sayfan gorunebilir ,bunlar küçük ama yine de artısı olan katkılar gözardı etmeyin derim. Para kazanma konusuna gelince istikrarlı olursan kazanbilirsin ,yok 2-3 ay deneyeyim ile kazanmaman normaldir.

Mustafa Cakmak Mustafa Cakmak Front-End & Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 60 / 71
  • Ticaret 8, (%100)
Hiç bir şeye yaramıyor. Sadece hürriyet için çalışıyorsun aksine sitenin seosuda link çıkışı yaptığın için düşüyor

Ek Olarak:

depresan adlı üyeden alıntı

adamlara o kadar bağırdım çağırdım ama sistemden beni atmadılar :D
50 tl oldu şu ana kadar. ay ortasında muhtemelen teklif gelir. bana gelen teklifler genelde 5 lira oluyor.

Hocam 130 lira biriktirdim. Çekeyim dedim ücreti, banka havalesi yüzünden 35 lira kesti. 95 lira kazandım. Boş verin bunları hiçbir teklifini onaylamayın. Bir çok blogger gözünü açtı, bumerangın eskisi gibi takipçisi filan yok.

http://www.teknofiber.net - Teknoloji Blogu
wmaraci
wmaraci

Ulusoy Ulusoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
100 tl aldığında sevinen arkadaşlara gülüyorum :D o emeğe değmez forumlara tanıtım yazısı yazsanız daha çok para kazanırsınız. 100 tanıtım yazısı 20 tl gibi. 10 kişi çıksa ayda 200 tl ki 100 tanıtım yazısını 1 saatte bitirirsiniz. Düşünene iş çok arkadaşlar. İnternetin kaymağı bitti bitecek.Çabuk olun
nega eurythmics

kişi bu mesajı beğendi.

nega nega Siz bilirsiniz.. Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 404 / 127
  • Ticaret 0, (%0)
Sana resmen içinde en az 3 tane link olan tanıtım yazısı veriyor. Onu da 2-3 TL'den. Sana verdiği yazının aynısını yüzlerce kişiye veriyor. Google'dan ziyaretçi çekemezsin bu yüzden. En iyisi kendi tanıtım yazını kendin al fiyatı sen belirle. 3-5 TL'ye siteni çöpe çevirme.

www.nebigarci.net (Link yok, eski usül kopyala-yapıştır)
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al