wmaraci reklam

Sizce ne yapmalıyım?

6 Mesajlar 662 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Samet Pehlivanlar Samet Pehlivanlar Frontend Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Frontend Dev
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 174
  • Beğeniler 0 / 32
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba,
Bir müşteriyle 2 web sitesi için anlaştım. İkiside farklı konseptlerde olacaktı. İlkinin tasarımını bitirdikten sonra (10 gün sürdü) müşteri onun iptal olduğunu söylüyor. Bende neyse ikincisine geçip onuda bitirdim şimdi. Buda yaklaşık 15 gün sürdü. Şimdi sadece bir web sitesi yayınlıyoruz. diğeri iptal olduğu için.
Sorum şu müşteri sadece tek web sitesi ödemesi yapmak istiyor, bende ikisini birden almak istiyorum, sonuçta zaman harcadık. Daha cevap yazmadım, tam netleştiremedim. Ne yapsam acaba?

wmaraci
reklam

kadir001 kadir001 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek online sales maneger
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 298 / 66
  • Ticaret 16, (%100)
sözleşmeniz yoktur muhtelemen, adam almayacaksa çok ta yapacak bir şey yok gibi görünüyor. mahkeme vs deseniz muhtemelen fatura düzenlememişsinizdir. kapora ön ödeme almışsanız en azından onu iade etmeye bilirsiniz. sonuçta ortada bir emek söz konusu müşterinin de bunu göz ardı etmemesi gerekir. nasıl bir site demosu varmı merak edenler için 10 gün uğraşmışsınız en azından insanlar görsün

xrople xrople Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 107 / 61
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam o almıyorsa sizde satışa koyun alan çıkacaktır.

Samet Pehlivanlar Samet Pehlivanlar Frontend Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Frontend Dev
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 174
  • Beğeniler 0 / 32
  • Ticaret 10, (%100)

kadir001 adlı üyeden alıntı

sözleşmeniz yoktur muhtelemen, adam almayacaksa çok ta yapacak bir şey yok gibi görünüyor. mahkeme vs deseniz muhtemelen fatura düzenlememişsinizdir. kapora ön ödeme almışsanız en azından onu iade etmeye bilirsiniz. sonuçta ortada bir emek söz konusu müşterinin de bunu göz ardı etmemesi gerekir. nasıl bir site demosu varmı merak edenler için 10 gün uğraşmışsınız en azından insanlar görsün

Dediğiniz gibi sözleşme filan yok. Zaten parayı vermeyecek insanlar değil. Sadece kendi düşüncemin herkes tarafından kabul görecek mi görmeyecek mi ona bakıyorum. Herkes benim gibi düşünüyorsa, isteyeceğim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Mukim Mukim Ne yapalım meselâ? Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticâret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 0 / 131
  • Ticaret 101, (%100)

kadir001 adlı üyeden alıntı

Aynen katılıyorum. Eğer müşteri ödemeyi reddederse, siteyi satışa çıkartarak en azından emeğinizi karşılayabilirsiniz.

AhmetKarabulut AhmetKarabulut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1077
  • Beğeniler 361 / 361
  • Ticaret 33, (%100)
Aslına bakarsanız, ikinci işe başlamadan önce daha iptal dediği zaman işi bitirdiğinizi ve emek harcadığınızı bildirip alması gerektiğini söylemeliydiniz..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al