wmaraci reklam

Takipçi sitesi kurmak istiyorum??

12 Mesajlar 2.943 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

almora341 almora341 WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar konu başlığındada belirttiğim gibi instagram için takipçi sitesi kurmak istiyorum ama hiçbir bilgim yok malesef(Seo ayarı,eklentiler,vs..).Bu konuda bana yardımcı olabilecek nerden başlamam gerektiğini söyleyebilecek arkadaş varsa çok memnun olurum.İyi forumlar..

wmaraci
reklam

BeeSeo BeeSeo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 494
  • Beğeniler 71 / 222
  • Ticaret 50, (%100)
"Ücretsiz" destek verebilirim konularımdaki telefon numaramdan ulaşırsanız kısaca yapmanız gerekenleri anlatabilirim. Ek olarak bu konuda hiç bir bilginiz yok ise girmenizi tavsiye etmem.
almora341 Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

AtaTekin AtaTekin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 301 / 269
  • Ticaret 7, (%100)
Rekabeti bol ve bana göre piyasanın arz tarafında fazlalık oluşmaya başladı. Takipçi fiyatları sürekli düşüyor. İyice düşünmeden bu sektöre girmenizi şahsen tavsiye etmiyorum.
almora341 Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

Fhundur Fhundur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 52 / 66
  • Ticaret 10, (%100)
Yeterli reklam bütçeniz yoksa, vaktinizi daha değerli alanlarda kullanmanızı tavsiye ederim. Hele ki yeterli bilgi sahibi değilseniz
Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Fhundur adlı üyeden alıntı

Yeterli reklam bütçeniz yoksa, vaktinizi daha değerli alanlarda kullanmanızı tavsiye ederim. Hele ki yeterli bilgi sahibi değilseniz

Hocam bütçem var.Hangi alanlara yönelebilirim sizce kazancı olan ve yaparken zevk alabileceğim bir alan?Bu tarz işleri çok öğrenmek istemişimdir ama malesef anlıyamamışımdır internet üzerinden:laugh:

Fhundur Fhundur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 52 / 66
  • Ticaret 10, (%100)

almora341 adlı üyeden alıntı

Hocam bütçem var.Hangi alanlara yönelebilirim sizce kazancı olan ve yaparken zevk alabileceğim bir alan?Bu tarz işleri çok öğrenmek istemişimdir ama malesef anlıyamamışımdır internet üzerinden:laugh:

Öncelikle ne yaparken keyif aldığınız önemli satış yaparken mi, bir şeyler üretirken mi, hizmet verirken mi? Buna siz karar vermelisiniz. Daha sonra yaptığınız seçimle ilgili araştırmalar yapmalısınız. Sektör analizi, işin detayları, rakip analizi vs Daha sonra işleme koyulmalısınız.

Aaa bu sektörde para var güzele benziyor diye lap diye girerseniz. Hem paranızdan hem zamanınızdan olursunuz.
almora341 ernesto66

kişi bu mesajı beğendi.

ernesto66 ernesto66 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek web master
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 10 / 33
  • Ticaret 8, (%100)
dogru soyluyorsunuz hocam smm panel sahibi olarak bu segtore girdiginizde 1500-2000 tl gozden cikarmaniz gerekiyor piyasada cok script var hepsini satin almis biri olarak zamaninda cogu cöp iyi bir script icin 500 tl yi gozden cikarmaniz gerekiyor yillik 500 tl seo calismasi geri kalan 500 tl ile ucretli reklamlar vererek büyüye bilirsiniz 500-600 tl ile yapilcak bir segtor degil ben en minimum başlangici soyledim size
almora341

kişi bu mesajı beğendi.

ernesto66 ernesto66 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek web master
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 10 / 33
  • Ticaret 8, (%100)
almora341 eğer smm düşünürsen hocam yardımcı olurum 1 yıldır bu işi yapıyorum hemen hemen bütün panel sahiplerini tanıyorum api olsun panel scripti olsun yardımcı olurum pm attım zaten
almora341

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Fhundur adlı üyeden alıntı

Öncelikle ne yaparken keyif aldığınız önemli satış yaparken mi, bir şeyler üretirken mi, hizmet verirken mi? Buna siz karar vermelisiniz. Daha sonra yaptığınız seçimle ilgili araştırmalar yapmalısınız. Sektör analizi, işin detayları, rakip analizi vs Daha sonra işleme koyulmalısınız.

Aaa bu sektörde para var güzele benziyor diye lap diye girerseniz. Hem paranızdan hem zamanınızdan olursunuz.

Hocam benim zevk aldığım satış yapma sektörü ama bulamıyorum malesef ve bana kısa veya uzun dönemde kazandırması önemli değil.Yeter ki yetebilecek miktar da kazandırması önemli.Ne gibi roller üzerinde devam edebilirim sadece onu bilemiyorum:cry:

Premium01 Premium01 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Pazarlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 7 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
Satış yapmak istiyorsanız E- ticaret alanına yönebilirsiniz. Gelecek vaad eden ürünleri belirleyip hemen satışa başlayabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al