wmaraci reklam
lidertakipci

temalarda ioncube sorunu

5 Mesajlar 1.165 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Sedat Sedat Güzel Hayat Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bİlgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 138 / 110
  • Ticaret 9, (%100)
merhaba arkadaşlar bir haber teması almak istiyorum fakat hostumda ioncube yüklü değildir bu sorunu ansıl giderebilirim host da hostinger de yeni bir host al tavsiyesinde bulunan arkadaşlar bu sorunu giderebileceğim güvenilir firmalarda tavsiye ederlerse iyi olur ya da ioncube istemeyen haber teması tavsiyesinde bulunan arkadaşlarda olabilir bunlar için sizlerden destek bekliyorum

wmaraci
reklam

enginlerajans enginlerajans WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 8, (%88)
2013'ten beri AxiTRBilişim'den VDS hizmeti almaktayım 11 ay önce hosting aldım hiç sıkıntılarını görmedim limitsiz hosting 20 domain 100TL gerçekten çok performanslı plesk panel veriyorlar.
Tek sıkıntıları ticketlere biraz geç yanıt vermeleri ve domain fiyatları isterseniz düşünebilirsiniz.
( biraz fazla mı övdüm ne kendileri uzun süredir müşterileri olduğum için indirim de yaptılar tam oldu :) [reklam gibi oldu sanki ha] )

oorka oorka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 36 / 101
  • Ticaret 5, (%100)
ioncube istemeyen tema demek şifrelenmemiş tema demek onu zor bulursun ayrıca hostingerda ioncube yüklü temada sorun vardır
Sedat

kişi bu mesajı beğendi.

Sedat Sedat Güzel Hayat Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bİlgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 138 / 110
  • Ticaret 9, (%100)
yok ben tema satın alacaktım fakat ben hostinger in ücretsiz paketini kullanıyorum fakat temayı alacağım firma hostinger ile uyumlu değil cevabını verdi

wmaraci
wmaraci

HostingerTR HostingerTR Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

Sedat adlı üyeden alıntı

yok ben tema satın alacaktım fakat ben hostinger in ücretsiz paketini kullanıyorum fakat temayı alacağım firma hostinger ile uyumlu değil cevabını verdi

Merhaba,

Hostinger'da ionCube yüklüdür. Sitenizde bir test sayfası oluşturup aşağıdkai kodu çalıştırarak bunu doğrulayabilirsiniz. Kontrol panelinizden aldığınız hata mesajını içeren bir yardım fişi oluşturursanız size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al