freelance iş ilanları

Themeforest tema satışı

5 Mesajlar 1.148 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

bkrknk bkrknk sağlık ve teknoloji Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 13 / 0
  • Ticaret 4, (%100)
webden bulduğumuz html/css temalarını wordpresse kodlayıp themforestta satabilirmiyiz veya ücretsiz dağıtılan bir wordpress temasını ufak değişikliklerle themeforesta yükleyebiliyormuyuz.

wmaraci
reklam

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
O iş sıkıntılı biraz, adamlar gerçekten çok kaliteli ve kusursuz temalar istiyor. Birkaç kere çok kaliteli temalar gönderdim ama kabul etmediler. Temalara ek olarak ingilizce olarak ayrıntılı bir kullanım kılavuzu ve sürekli ingilizce destek vermen gerekecek. İngilizcen iyiyse denenebilir ama göreceğim gibi themeforest üzerinde ki temalar gerçekten çok aşırı fonksiyon barındırıyorlar. Bu tarz bir şey yapabiliyorsan kabul edebilirler.

bkrknk bkrknk sağlık ve teknoloji Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 13 / 0
  • Ticaret 4, (%100)
burakisci hocam normalde bir temayı baştan sona tasarlamak baya uzun sürüyor o yüzden bende en azından ücretsiz dağıtılan güzel temalara ekleme yaparak bu süreyi kısaltmak istiyorum , örneğin slyderı olmayan güzel bir blog temasına slyder ekleyip ve tema paneli ekleyip satmak istiyorum , tabi ufak tefek başka değişikliklerde yapıcam ancak kabul ederlermi , o konuda biraz kuşkuluyum.

ZaMiR ZaMiR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muş
  • Ad Soyad Z** E**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 5 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
konu takipteyim

wmaraci
wmaraci

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)

bkrknk adlı üyeden alıntı

burakisci hocam normalde bir temayı baştan sona tasarlamak baya uzun sürüyor o yüzden bende en azından ücretsiz dağıtılan güzel temalara ekleme yaparak bu süreyi kısaltmak istiyorum , örneğin slyderı olmayan güzel bir blog temasına slyder ekleyip ve tema paneli ekleyip satmak istiyorum , tabi ufak tefek başka değişikliklerde yapıcam ancak kabul ederlermi , o konuda biraz kuşkuluyum.

Ne yazık ki böyle bir şeyi asla kabul etmezler. Adamlar gerçekten profesyonel kişiler hatta gruplarla çalışıyorlar. Örneğin bir tema aldığınızda dosyaların içerisinden o temanın PSD dosyaları, fontları, resimleri, bunlara ait telif hakları, html kodlanmış hali, entegre hali, onlarca sayfa ingilizce kullanma kılavuzu vs. gibi bir çok detay var ki adamlar sadece tek alanda tema da yayınlamıyor zaten. Dikkat ederseniz hemen hemen her temayı birçok amaçla kullanabiliyorsunuz. Yani hem portal, hem blog, hem kurumsal siteler için aynı tema kullanılabiliyor ki bunların özellikleri de çok fazla. Kaldı ki siz başkalarına ait temaları düzenleyip bunun üzerinden kazanç sağlamayı düşünüyorsunuz, buna envato kesinlikle izin vermek. Tasarımlar tamamen size ait olmalı veya telif haklarını satın almış olmanız gerekmekte.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al