wmaraci reklam

Üst sıralara çıkmak

4 Mesajlar 634 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mavitekzen Mavitekzen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 23 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Benim satış ortaklığı üzerine bir sitem var, siteyi yeni açtım haliyle seo yaparak kısa zamanda üst sıralara çıkamam. Adwords üzerinden reklam vereyim dedim SEM yasak yazıyordu. Sizce ne yapabilirim?

https://www.instagram.com/tarihinduragi/
wmaraci
reklam

iFurkan iFurkan Webmaster Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 292 / 158
  • Ticaret 29, (%97)
Şöyle bir durum var. Satış ortaklığını bilmem fakat blog sitesi projem var üzerinde çalıştığım, belirli bir sermaye ile girmeyi düşündüğüm. Bu yüzden birkaç SEO uzmanı ile görüştüm ve "boş sayfa, kategori kalmadığı sürece" çalışma yapabiliriz denildi.
Yani site yeni de olsa çalışma yapılır diyorlar.
Dilerseniz bi görüşün siz de uzmanlarla.

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)
web sitesinin sıralama yükselişi içerden başlar.
Web siteniz google kurallarını ve algoritma yükümlülüklerini temelden karşılıyor mu ?
Siteniz ne derece özgün ve rakiplerinden daha faydalı kategori içeriğine sahip mi ?
Kurumsal altyapınızı ve kimliğinizi, sektörel açıdan en iyi şekilde ifade eden bir yapısı var mı web sitenizin ?

Gelelim dış seo'ya. Temel dış seo'su yapıldı mı ? Ne tarz backlinkler alındı ? Alınan backlinklerin otoriteleri nelerdir ? Düzenli olarak sitenin faaliyetleri yürütülüyor mu ? Sosyal medyada ne derecede etkinliği mevcuttur ?

Adwords kısa süreli bir çözümdür yani paranıza güveniyorsanız tabi yapın ama uzun vadeli bir süreç talebiniz varsa sağlam kaliteli ve manuel yapılan backlink çalışmalarına yönelmenizi öneririm.

Mavitekzen Mavitekzen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 23 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

SeoBoss adlı üyeden alıntı

web sitesinin sıralama yükselişi içerden başlar.
Web siteniz google kurallarını ve algoritma yükümlülüklerini temelden karşılıyor mu ?
Siteniz ne derece özgün ve rakiplerinden daha faydalı kategori içeriğine sahip mi ?
Kurumsal altyapınızı ve kimliğinizi, sektörel açıdan en iyi şekilde ifade eden bir yapısı var mı web sitenizin ?

Gelelim dış seo'ya. Temel dış seo'su yapıldı mı ? Ne tarz backlinkler alındı ? Alınan backlinklerin otoriteleri nelerdir ? Düzenli olarak sitenin faaliyetleri yürütülüyor mu ? Sosyal medyada ne derecede etkinliği mevcuttur ?

Adwords kısa süreli bir çözümdür yani paranıza güveniyorsanız tabi yapın ama uzun vadeli bir süreç talebiniz varsa sağlam kaliteli ve manuel yapılan backlink çalışmalarına yönelmenizi öneririm.

Hocam zaten kısa süreli çözüm ama seo çalışması yaparken, yani üst sıralara çıkarken bir yandan da adwords ile zaten en üstte olmak istiyorum. Blog bölümünden düzenli içerik girmeye çalışıyorum, bu içeriklerin hepsi sektör ile alakalı. Backlink alma konusunda da ilk aydan backlink almak doğru mudur bilemiyorum. Sizce alınmalı mı yoksa 2. aydan itibaren mi almalıyım?

https://www.instagram.com/tarihinduragi/
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al