wmaraci reklam
lidertakipci

Warez Temayı Satın Almak

34 Mesajlar 2.830 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Durotan Durotan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 3D Sanatçı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 1676
  • Beğeniler 204 / 340
  • Ticaret 2, (%100)
Temanın panelinde Dışa Aktarma (Export) kısmı var. Oradaki kodu kopyalayın, eğer warez versiyonda değiştirdiğiniz dosyalar varsa onların da yedeklerini alın. Ardından tüm tema dosyalarını silip*, orijinali yükleyin.

Sonra Export kısmından kopyaladığınız o kodu, bu sefer yine tema panelindeki içe aktarma (Import) kısmına ekleyip kaydedin. Warez haldeyken yaptığınız tüm ayarlar, orijinale gelecektir.

*Eğer .php vb. dosyalarda düzenlemeler yaptıysanız o düzenlemeleri bir yere kaydedin, sonra orijinal dosyaların üzerinde tekrar o düzenlemeleri yapın. Eski dosyaları kullanmanızı tavsiye etmem. Burada kopyalayından kastım, mesela tema logosunu değiştirmişsinizdir veya temanın pattern'leri var, onları düzeltmişsinizdir vb.

wmaraci
reklam

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

Durotan adlı üyeden alıntı

Temanın panelinde Dışa Aktarma (Export) kısmı var. Oradaki kodu kopyalayın, eğer warez versiyonda değiştirdiğiniz dosyalar varsa onların da yedeklerini alın. Ardından tüm tema dosyalarını silip*, orijinali yükleyin.

Sonra Export kısmından kopyaladığınız o kodu, bu sefer yine tema panelindeki içe aktarma (Import) kısmına ekleyip kaydedin. Warez haldeyken yaptığınız tüm ayarlar, orijinale gelecektir.

*Eğer .php vb. dosyalarda düzenlemeler yaptıysanız o düzenlemeleri bir yere kaydedin, sonra orijinal dosyaların üzerinde tekrar o düzenlemeleri yapın. Eski dosyaları kullanmanızı tavsiye etmem. Burada kopyalayından kastım, mesela tema logosunu değiştirmişsinizdir veya temanın pattern'leri var, onları düzeltmişsinizdir vb.

Şu an temayı satın aldım, sahifa dosyasını ftp den üzerine ekle şeklinde aktardım. Export u da kaydettim nolur nolmaz diye. Bakalım ne olacak devam ediyorum =)

Ek Olarak:

Durotan adlı üyeden alıntı

Sahifa dosyasını üzerine kaydettim. ftp den çıktım. Hiçbir şey değişmedi :S Orijinal temayı kullandığımı nerden anlayabilirim eğer başardıysam ?

Sahifa settings de hiç ama hiçbir şey değişmedi şu an bu arada. Export bölümü de dolu. Yanlış bir şey mi yaptım acaba ?

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2

tipsychannel tipsychannel internet radyosu Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek internet işleriyle uğraşan bir yat kaptanı.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 8, (%88)
warez temalarda genellikle "temayı satın al" diye bir sekme olur. ayarları kontrol edin.

ayarları saklamak için ise php my admin'den sql yedeği alman yeterliydi.

izmir şehir rehberi.

www.izmiralsancak.com

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

tipsychannel adlı üyeden alıntı

warez temalarda genellikle "temayı satın al" diye bir sekme olur. ayarları kontrol edin.

ayarları saklamak için ise php my admin'den sql yedeği alman yeterliydi.

Bende öyle bir sekme yok idi :/ Ama sahifa ayarların içerisinde bir yerde ingilizce olarak bu tema ... sitesinden download edilmiştir gibi bir şey vardı resim şeklinde. Onu şu an bulamıyorum. Ama sitenin ne içeriği ne ayarları, hatta export vs her şeyi aynen durmakta şu an. 2. defa yükledim dosyayı. Aynen devam. Sahifa 4.3.2 sürümü idi benim, o da aynen devam. Sahifa'nın son sürümü ne onu da bulamıyorum :/

Of dertli başım..

Ek Olarak: Söylenenleri yaptım, sitede HİÇBİR şey değişmedi. Şu an warez mi orijinal mi kullandığımı bilmiyorum =) Bu konuda bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mıdır acaba ?

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al