wmaraci reklam

web siteme sayfa oluşturmak

24 Mesajlar 5.526 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

inklap inklap WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
iyi olur teskler. o zaman yuıkarıdaki açıklamamı alıntı yapayım okuyun siz bakalım ne diyeceksiniz.şöyle söylim.bende web page maker programı var onunla siteyi oluşturuyorum.ikinci bir page yani sayfa oluşturuyorum.sonra bunu pc yekaydedip kodlarını blogcu .com a atıyorum.tabi aynı şekilde gözükmüyor.resimler falan . nedeni ise resim adreslerinin kopyalama yaparken eksik geçmesi. bende o resimlere tekrar url alıp ilgili yerlere kopyalayınca sayfa olması gerektiği gözükmeye başlıyor. fakat ikinci sayfa adresi de aynı şekilde eksik geçiyor ama onu nasıl yapacağımı bilmiyorum.

wmaraci
reklam

Alphabet Alphabet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 1432
  • Beğeniler 146 / 287
  • Ticaret 33, (%100)

inklap adlı üyeden alıntı

anladım. tamam o zaman yukarıda yazdıklarım yeterli gelmedi mi acaba yardımcı olmanız için.

Ek Olarak: nedense bir iki mesajdan sonra kaçiyor yöneticiler :)
yardimci olamadilar bir türlü

Kaçamakla alakası yok .Şahsen ben konuyu okudumn dediklerinizden hiç bişi anlamadım.
aycan site adresini istiyor dediğini daha iyi anlayıp kafasında somut bir şey oluşsun diye,sen diyon msn.Site adresini vermemendeki diretmen ne ?

occipital occipital Öğrenci-Blog Yazarlığı... Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci-Blog Yazarlığı...
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 126 / 122
  • Ticaret 5, (%100)

Ömer Burak adlı üyeden alıntı

Kaçamakla alakası yok .Şahsen ben konuyu okudumn dediklerinizden hiç bişi anlamadım.
ayça site adresini istiyor dediğini daha iyi anlayıp kafasında somut bir şey oluşsun diye,sen diyon msn.Site adresini vermemendeki diretmen ne ?

Katılıyorum

Alphabet Alphabet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 1432
  • Beğeniler 146 / 287
  • Ticaret 33, (%100)
Ayrıca Bi düşün dışında başka yönetici de yorum yazmadı bu konuda...

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Merhaba, öncelikle foruma hoşgeldin.

Sorununu daha açıklayıcı bir şekilde yazarsan ve sorunun oluştuğu web adresini paylaşırsan elbette yardımcı olmaya çalışırız. Zaten bu forum bunun için kuruldu.

Web adresini istememizin sebebi ise yazdığın sorunu daha iyi anlayabilmemiz için zaten.

• Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
mesaj yazdım gelmedi sanırım. teskler siz yardimci olursaniz sevinirim. yukardaki açıklamayı alıntı yapayım ona göre ne diyeceksiniz bakalım.şöyle söylim.bende web page maker programı var onunla siteyi oluşturuyorum.ikinci bir page yani sayfa oluşturuyorum.sonra bunu pc yekaydedip kodlarını blogcu .com a atıyorum.tabi aynı şekilde gözükmüyor.resimler falan . nedeni ise resim adreslerinin kopyalama yaparken eksik geçmesi. bende o resimlere tekrar url alıp ilgili yerlere kopyalayınca sayfa olması gerektiği gözükmeye başlıyor. fakat ikinci sayfa adresi de aynı şekilde eksik geçiyor ama onu nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5985
  • Beğeniler 3896 / 3904
  • Ticaret 6, (%100)
site adresi?

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

• Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
sakladigim bisey yok arkadaslar. msn istememin nedeni
burda cvp geç geldigi için. biraz daha hızlı olsun diyeydi. benim anlattıklarım açık olduğunu sanıyordum ama siz anlaşılmadığını söylüyorsunuz. biraz daha açayım inş. açıklayıcı olur. şimdi tek sayfalı web site değil de çok sayfalı oluşturmak istiyorum. yani index.html nin dışında ayrıca başka sayfalarda oluşturmak istiyorum aynı site adresi adı altında başka kategoriler..

aDesigner aDesigner Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 18 / 129
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar,
10 kişi cevap yazmış fakat yardımcı olamamışlar yani görünüşe göre kimse dediğinizden bir şey anlamamış.

Site adresi istememizin sebebi dediğiniz şeyi anlamadığım için sitenizi inceleyip bulmak ve elimde kodların oluşmasını sağlamak.

Eğer index html diye bir sayfa varsa, ve bu sayfadan diğer sayfaya link vermek istiyorsanız örneğin yazılar olacak ve yazı başlığına link verecekseniz:

Sayfa 2 Başlığı

şeklinde link verebilirsin. Dediğini anlamadım ama tahminimce bu herhalde.

• Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
tam olarak o değil. şöyle söylim. diyelim ki sitenin ismi : x.blogcu.com olsun ..
şimdi bu x.blogcu.com anasayfa. bende yeni sayfa eklediğimde o dediğiniz kod ile yaparsam şöyle bir şey olsun istiyorum mesela.: x.blogcu.com/kendi yazılarım gibi..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al