wmaraci reklam

Website tasarım konusunda yeniyim

8 Mesajlar 975 Okunma
smmexpress

faydin26 faydin26 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek makine mühendisi
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 12 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Tasarım konusunda yeniyim ve sizin tecrubelerinizden faydalanmak isterim. Bu bağlamda yaptığım tasarım konusunda detaylı olarak bilgilendirme yaparsanız , kendi adıma faydalı olacağına inanıyor ,keyifli günler geçirmenizi temenni ediyorum.

Website .: http://www.fatih-aydin.com/

Alexa puanım 867.000 Bu benim sitemi topa tutanların sitelerine baktığımda haklı çıktığımın ispatı diye dusunuyorum. Sizden yön istiyorum sadece . ve yetişkin ve faydalı yorumlar.

Saygılar.

Eğer konu yanlış yere açıldıysa adminden affola:)

wmaraci
reklam

hasankoseoglu hasankoseoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 10 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
http://getbootstrap.com/ araştırmanı ve http://themeforest.net/category/site-templates örnekleri incelemeni tavsiye ederim.
faydin26

kişi bu mesajı beğendi.

aHoruz aHoruz Bilir Kişi Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)
Easybuilder'la web tasarım & yazılım yapılmaz, sadece mevcut olan temalar birazcık uğraşılarak düzenlenir. Sağdan soldan hazır kodlarla saat falan eklenir :)
3 yıllık vasıfsız FTP'siz hostinge de yaklaşık 3000TL vermek için oldukça zengin olmak gerek.
Mega holdings **************dır, zengin olma hayalleri satar, altta kalanın canı çıkar!
Üye olmayın, çevrenizi bu tip hayal tüccarlarından koruyun.
BurakGamsiz

kişi bu mesajı beğendi.

Stero0 Stero0 Sadness Prisoner Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 99 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
Yeni başlayan biri için güzel duruyor. Değişik bir tasarım olmuş fakat yeni siteleri incelemeni tavsiye ederim. Kendini geliştirmen açısından faydalı olacaktır.
faydin26

kişi bu mesajı beğendi.

3dk. Her anına değer: https://youtu.be/NTf9kn5w3kI
wmaraci
wmaraci

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Mega holdings şirketi kuranında, başındakilerininde, bilgisiz kişileri kandıran bu sisteminde taaa .... demek isterdim fakat forum kuralları buna izin vermiyor :) Birde website tasarım konusunda yeniyim demişsin. Bu website tasarım mı yoksa hazır template üzerine panelden site düzenlemek mi oluyor? :)

xplex xplex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 41 / 39
  • Ticaret 3, (%100)
Sana Önerim hiç hazıra bulaşma , kendini geliştiremezsin....

samsa samsa Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)
Easybuilder ne kadar doğru bir alt yapı üzerine bu hizmeti veriyor bilmiyorum. Gerçi gelişi güzel bu kadar oynaya bileceğin bi sistemde bi çok olması m.gereken hiç sayılmış olabilir.Bilmiyorum.Buradan yaptığımız çalışmalar bizi ne kadar tasarımcı yapar bu tartışılır.Sonuçda onun bana verdiği kadar ben seçim yapabiliyorum.Gerçi sanki izlediğim bi Easybuilder videosunda baya oynama şansımız olduğunu gördüm.

En iyisi WORDPRESS ya ! :D
Jfak da olsa kodlarla oyna,dene,yanıl,değiştir,boz(sağlam kodları her zaman bilgisayarına bi not defterine koyala) baş işine. Seo avantajın kat ve kat fazladır emin

faydin26 faydin26 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek makine mühendisi
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 12 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Anlatamadım galiba. Tasarım konusunda fikir almak istiyorum. Benim param benim zevkim. ben verdim ve kendim tasarlıyorum . Daha iyisini yapmak için fikir istiyorum. Lütfen çarpıtmayın

aHoruz adlı üyeden alıntı

Easybuilder'la web tasarım & yazılım yapılmaz, sadece mevcut olan temalar birazcık uğraşılarak düzenlenir. Sağdan soldan hazır kodlarla saat falan eklenir :)
3 yıllık vasıfsız FTP'siz hostinge de yaklaşık 3000TL vermek için oldukça zengin olmak gerek.
Mega holdings **************dır, zengin olma hayalleri satar, altta kalanın canı çıkar!
Üye olmayın, çevrenizi bu tip hayal tüccarlarından koruyun.

Ek Olarak: İnceliyorum

Ek Olarak: Sizin beğendiğiniz yada örnek gösterecebilceğiniz siteler var mı?

Beğendiğiniz için teşekkür ederim

Stero0 adlı üyeden alıntı

Yeni başlayan biri için güzel duruyor. Değişik bir tasarım olmuş fakat yeni siteleri incelemeni tavsiye ederim. Kendini geliştirmen açısından faydalı olacaktır.

Ek Olarak: Easybuilder nasıldır ne değildir konusunda yardım istemedim. Sadece yönlendirmenizi istedim. Benim web tasarımcıların kod yazacak kadar vaktim yok. Mesleğim mühendis . Tasarım yapmayı seviyorum ve sitede satışta gerçekleştiriyorum. Wm aracı da usta web masterlar yardımcı olur diye düsünmüstüm. Yardımcı olacak yerine hiç başlama deniliyor. Bu dediğiniz şey easybuilder kullanmaktan daha mantıksız duruyor.

samsa adlı üyeden alıntı

Easybuilder ne kadar doğru bir alt yapı üzerine bu hizmeti veriyor bilmiyorum. Gerçi gelişi güzel bu kadar oynaya bileceğin bi sistemde bi çok olması m.gereken hiç sayılmış olabilir.Bilmiyorum.Buradan yaptığımız çalışmalar bizi ne kadar tasarımcı yapar bu tartışılır.Sonuçda onun bana verdiği kadar ben seçim yapabiliyorum.Gerçi sanki izlediğim bi Easybuilder videosunda baya oynama şansımız olduğunu gördüm.

En iyisi WORDPRESS ya ! :D
Jfak da olsa kodlarla oyna,dene,yanıl,değiştir,boz(sağlam kodları her zaman bilgisayarına bi not defterine koyala) baş işine. Seo avantajın kat ve kat fazladır emin

Ek Olarak: Neye göre ? Kime göre?

xplex adlı üyeden alıntı

Sana Önerim hiç hazıra bulaşma , kendini geliştiremezsin....

Ek Olarak: Web tasarım konusunda yeniyim ve tecrübelerinizdan faydalanmak istiyorum diye açılmış bir başlık sadece.

Pakete, sisteme yada nereden aldığım sitemin nasıl olması gerektiği konusunda ilişki kurmanıza şasırdım.

Sizden daha yetişkin yorum yazmanızı beklerdim.

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Mega holdings şirketi kuranında, başındakilerininde, bilgisiz kişileri kandıran bu sisteminde taaa .... demek isterdim fakat forum kuralları buna izin vermiyor :) Birde website tasarım konusunda yeniyim demişsin. Bu website tasarım mı yoksa hazır template üzerine panelden site düzenlemek mi oluyor? :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al