wmaraci reklam

Wordpress temaların demoları hk.

2 Mesajlar 371 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cico34 cico34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek sigortacı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 25 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba arkadaşlar ,

öncelikle değerli yorumlarınız benim gibi yeni başlayanlar icin cok onemli , simdi sağlık üzerine bir çalışma yapacağım bir tema buldum demo sayfasına baktım hoşuma da gitti ama ama siteye güvenemedim link budur https://www.vwthemes.net/vw-medical-care-pro/ sizce buradan alım yapılabilir mi?

sorularım da şunlar ,

her temanın kesinlikle demo dosyası var mıdır aktarım yapacak? bu temanın demosunu bulamadım.

wordpress tema sayfasında hangi tema ücretsiz hangisi paralı nasıl ayırt edeceğiz her tema iniyor ama icine girince pro paket istiyor.

tema alırken seo acısından veya hız acısından nerelerde temayı almadan test edebilirim veya temanın olmazsa olmaz tarafları nedir.,

yardımcı olursanız cok sevinirim.

| BİSORU(.)COM | SİFAHANE(.)COM |TASİTKREDİ(.)COM | GİRESUNSPOR(.)COM |GAMEFORUM(.)NET |
wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Genellikle tüm temaların kendi içerisinde demosu vardır. Demoları yoksa bile Documents içerisinde kurulum biçimi anlatılır. Böylece Tanıtıldıkları arayüzü yüklemeye imkan sunarlar.
Temayı oradan almak zorunda değilsiniz, iyi araştırın. Bu site tanıtım yapıyor olabilir. Bu tip temalar 59-69$ ortalamasında. Themeforest.net bu yönde en güvenilir tema satış sitesidir. Temayı orada araştırın ve karşılaştırın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al