wmaraci reklam

Yardımcı olmak isteyenler İÇERİ!

3 Mesajlar 574 Okunma
wmaraci reklam

samet010 samet010 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 28 / 16
  • Ticaret 2, (%0)
Arkadaşlar
Size birkaç soru sormak istiyorum. Cevaplarsanız çok sevinirim.
Girmek istediğim sektörde elemanlar paravan sitelerde ana siteyi destekleyip ilk sayfaya yerleşiyorlar. Siteler içerik olarak çok yetersiz ama ilk sayfadalar. Benim yapmak istediğim, onlar gibi paravan siteler oluşturup ana siteyi seo anlamında geliştirmek. Ama bunu tam olarak nasıl yapabileceğimi bilmiyorum.

1-Paravan sitenin anahtar kelimelerini ana site gibi birebir aynı anahtar kelimelerle mi yapmalıyım?
2-Paravan siteleri kurduk. Belirli zaman geçti ve ana siteye link çıkcaz. Peki nasıl olacak bu olay? Sadece ana sayfadan mı yapıcaz yoksa diğer sayfalardan da mı link çıkıcaz?
3-Normalde sitemize sadece tek bir anahtar kelimeden link almak sitemizin filtreye girmesine sebebiyet veriyor. Paravanlardan ana sitemize farklı anahtar kelimelere nasıl Anchor text çeşitliliği yapabiliriz?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

samet010 samet010 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 28 / 16
  • Ticaret 2, (%0)
Kimse yardım etmicek mi? Dolar 5.30 oldu diye kimsenin ağzımı bıçak açmıyor arkadaş😖

stray stray Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Selam,
Mart ayındaki google arama algoritmasındaki güncelleme agustos ayında doğrulandı ve artık kullanılan yapay zeka algoritmaları paravan agların tespit edilmesinde gün geçtikle iyileşecek.
Tavsiyem olayı daha kabaca planla, şemalarla bir birine temas etmeyen özgün bir ağ kur, bunlarıda bir trafik kaynagı olarak gör ve istediğin trafiğide yönlendirmek istediğin sitene organik bir şekilde yönlendir ama bunları çoklama, doğru 1 içerikle yönlendirerek amacına ulaşmış olursun fazlası zarar verir.
Tabi bütün paravan angaryasını bir link içinmi kurcam diye bakma onlarıda ticari olarak kullanabilirsin.

Soruların olursa çekinme

Başarılar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al