wmaraci reklam

4000 Saat izlenme 5 dk üstü videolarınıza saat hizmeti sağlıyoruz. ⭐😮⭐

3 Mesajlar 766 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

gelfenomenol gelfenomenol WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek yok
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar İyi Forumlar!

Whatsapp : 05457923160

Para kazanması açık kanallar için ön sipariş alabilirsiniz.İster kendi videolarınız ister bizim videolarımız.(Detaylar için lütfen skype, whatsapp veya pm yolu ile iletişime geçiniz.)

4000 saat hizmetimiz aktif hale getirilmiştir. 4000 saat yanında 1000 like hediyemizdir.
Videolarınızın 5 dakika üstü olması gereklidir. Minimum 3 video bulunması gerekmektedir.

Servis diğer servislere nazaran daha yavaş olup daha sağlamdır servis Garantilidir.
Servis aylardır aktiftir şuana kadar düşme yaşanmadı yaşanacağını hiç düşünmüyorum yaşanırsa telafi edilir. Telafi işe yarmazsa ücretiniz iade edilir.

Gönderim süresi yoğunluğa bağlı değişiklilik gösterir. Gönderim süresi 2 hafta ( 14 gün )'dür yoğunluk durumlarında 4 hafta ( 30 gün ) içinde tamamlanmaktadır. aski durumlarda süre uzayabilir. Garanti süresi işlem bittikten sonra başlamaktadır.

Izlenmler global gerçek izlenmelerdir, izleyen kişiler abone olabilir yorum yapabilir beğeni yapabilirler. Aktif olarak gönderdiğimiz arkadaşlarda abone yorum ve beğeni artışı görünmüştür.

Servis şu anlık sınırlı sayıda satışı yapılacaktır.

4000 saat fiyatı = 400 TL

Like Servisimiz Mevcuttur.

1000 like + 1000 İzlenme = 30 TL
Beğeniler gerçektir kişiler videonuzu izler daha sonra beğenir.
Like servisi garantilidir.

Fiyatlar başlangıç fiyatıdır fiyatlarda değişiklik olabilir.

Ödeme yöntemleri :
Eft/Havale, PaPara, BTC

İletişim : Lütfen numaraları aramayın whatsapp üzerinden iletişime geçin eğer sesli konuşamak istiyorsanız ordan sesli konuşmak istediğinizi belirttin!

Whatsapp : +90 545 792 3160 (Numaranın üstüne tıklayarak direk whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.)

Refli konularımız :

https://www.ytpara.com/youtube-izlenim-alim-satim/146497-4000-saat-izlenme-5-dk-ustu-videolariniza-saat-hizmeti-sagliyoruz.html

https://www.ytpara.com/youtube-izlenim-alim-satim/141564-youtube-gercek-izlenim-youtube-gercek-abone-yuksek-miktarlar-dusuk-fiyatlar.html

https://www.ytpara.com/youtube-abone-alim-satim/143750-turkiyedeki-en-iyi-abone-servisi-izlenme-servisi-boylesi-yok.html

wmaraci
reklam

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
ref alımı mevcut mu

gelfenomenol gelfenomenol WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek yok
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Hayır hocam, çok fazla referansımız mevcut. Satış Günceldir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al