wmaraci reklam

Türkiye'deki En İyi Abone Servisi, İzlenme Servisi Böylesi Yok!😮

4 Mesajlar 691 Okunma
wmaraci reklam

gelfenomenol gelfenomenol WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek yok
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 1, (%100)

Satış Durdurulmuştur!

SATIŞ DURDURULMUŞTUR!

Global gerçek abone satışımız başlamıştır.

Servisimiz yabancı gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır. Her bir kullanıcı videonuzu açar 60 saniye boyunca videonuzu izler ve abone olur.

Abonelerde düşme yaşanmamaktadır. Düşme yaşanıldığı durumda 30 gün boyunca sınırsız telafi hakkınız mevcuttur. (Son gönderdiğimiz 20k da 100 abone düşüşü görülmüştür.)

Servisimiz Sadece abone değildir servisimiz özel bir servis olup Abone, İzlenme ve Beğeni üçü bir aradadır. Ayrıca kullanıcılar şahsi olarak beğendiği videolara yorum atmaktadır.

Servis başlangıç ve bitiş süresi miktara göre belirlenmektedir.

Abone Fiyat Listesi :

1.000 Abone + 1.000 üstü izlenme 500 civarında beğeni = 75 TL ( Max gönderim : 20 k (20.000) servis yüksek aboneler için daha uygundur.)

10 K abonede + 10 k üstü izlenme 5 k civarında bazen az bazen daha fazla beğeni gelmektedir.

20 K abonede + 20k üstü izlenme 10 k civarında bazen az bazen daha fazla beğeni gelmektedir.

(İzlenme ve beğenileri farklı videolara dağıtabilirsiniz. )

5 k ve katlarında güzel indirim yapılmaktadır.

Müşterilerimize belirttiğimiz gibi önceki fiyat kampanya fiyatıydı fiyatlar eski haline getirlidi.

Not : Daha yükek miktarlar için iletişime geçebilirsiniz.

Not : Tek kanal için alım yapmayabilirsiniz. 15k abone satın alıp 5 farklı kanala göndermek isteyenbilirsiniz.

Fiyat konusuna açıklık getirmek istiyorum çok fazla sorandan dolayı.

Öncelikle yukarda belirtiğimiz gibi biz bizle çalışan müşerilerimize ilk verdiğimiz fiyatın kanpanya olduğunu belirttik kendileride eğer görürlerse doğrularlarsa sevinirim.

Fiyat konusunda da verdiğimiz fiyat gayet normal hatta düşük olduğunu düşünüyorum değiştirebilirim, çünkü piyasada zaten fiyatlar 50-100 arası değişiyor şuan (50 tl satan bir çok arkadaşın servisi çalışmadığını gördüm) bizim servisimiz abone sayısının yarısı kadar beğeni bazen 2 katı kadar izlenme yapmaktadır ve ben böyle bir servis ile karşılaşmadım tabiki yanında işte beğeni hediye izleme hediye diyenler var ama bu servis öyle birşey değil beğenen kişi izleyen kişi ve abone olan kişi tamamen aynı kişi buda servisin ne kadar kaliteli olduğunu kanıtlar nitelikte.

Ayriyetten düşmeyen 1000 beğeni araştırın nerdeyse abone fiyatından pahalıdır. Bu yüzden lütfen böyle servise rastgele fiyat pahalı falan demeyin bence piyasaya nazaran en iyi fiyat performans ürünüdür. (UZUN VE KARMAŞIK OLDUYSA KUSURA BAKMAYINZ.)

İletişim : Lütfen numaraları aramayın whatsapp üzerinden iletişime geçin ordan ne zaman ne için aricağınızı belirtin

Whatsapp : +90 545 792 3160 (Numaranın üstüne tıklayarak direk whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.)
Whatsapp : +381 67 72107753 (Numaranın üstüne tıklayarak direk whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.)

E-mail : Karabno@mail.ru
E-mail : Karabno@yandex.com

Refli Konumuz : https://www.ytpara.com/youtube-izlenim-alim-satim/141564-youtube-gercek-izlenim-youtube-gercek-abone-yuksek-miktarlar-dusuk-fiyatlar.html

Zest adlı üyeden alıntı

1000 abone alımı yapıldı Söylenildiği gibi 1000 abone 1000 izlenme ( izlenmeler daha fazla geldi ) 500 like sorunsuz bir şekilde geldi tek sıkıntı bunada sıkıntı derseniz hızlı gönderim yok aboneler 5-6 gün içinde tamamlandı.
Satıcı fazlasıyla ilgili birisi her soruma cevap verdi ve yeri geldiğinde sohbeti hoş olan birisi kendisine çok teşekkür ediyorum en kısa zamanda insallah yeniden alım yapcagım

Kralalp adlı üyeden alıntı

Selamlar. Onceki konu açtığında saticidan 4000 saat satin almistim. Benim video sürelerim azdı buyuzden 1 buçuk ayda tamamlandı izlennem. Arkadas sagolsun 1000 abone de hediye verdi gecikmeden ötürü. 4000 saat dolduktan snra Pk 6. Gunde açıldı. Cok kibar ve yardımsever pisman olmazsiniz

Mesut AKTUN adlı üyeden alıntı

ref alındı, ilk kez ref aldığımdan bi an 1000 abone gelicek sandım :D
Tekrardan teşekkürler :)

Rewossky adlı üyeden alıntı

Arkadaşa teşekkür ederim farklı türde bir kaç siparişim için yardımcı oldu, iletişim konusunda da gayet hızlı

TolgaDemo adlı üyeden alıntı

1 k abone alındı ilgili birisi

lolshan adlı üyeden alıntı

Hizmet gayet kaliteli. Herhangi bir sorunuzda direk yardım alabiliyorsunuz. Satan kişi ürününe sahip çıkıyor. Herhangi bir düşüş yaşamadım ve gerçekten organik hesaplar bot değil. Alışveriş bir yana sohbette ettik. Her şey gayet iyi, Abone Hizmeti arayan arkadaşlara kesinlikle tavsiyemdir.
Hizmetin fiyatı da gayet ucuz ^-^

wmaraci
reklam

103073 103073 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 06.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Ödeme yaptım. Hizmet sağlandığında gerekli geri bildirimi buraya yazıcam.

103073 103073 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 06.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Hizmet gayet kaliteli. Herhangi bir sorunuzda direk yardım alabiliyorsunuz. Satan kişi ürününe sahip çıkıyor. Herhangi bir düşüş yaşamadım ve gerçekten organik hesaplar bot değil. Alışveriş bir yana sohbette ettik. Her şey gayet iyi, Abone Hizmeti arayan arkadaşlara kesinlikle tavsiyemdir.
Hizmetin fiyatı da gayet ucuz ^-^
gelfenomenol

kişi bu mesajı beğendi.

gelfenomenol gelfenomenol WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek yok
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Teşekkür ederim değerli yorumunuz için 🙏

wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al