lostyazilim

Youtube vıdeo kaynagı ve taktık satısı 20-35-50tl

3 Mesajlar 1.300 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

fthkekik fthkekik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 547
  • Beğeniler 86 / 85
  • Ticaret 15, (%100)
merhaba arkadslar
youtube ıle bır yıldan fazladır ugrasan bırısıyım ve edındıgım bılgı ve kaynaklar var.
Sunu bastan belırtıyım kımse kımsenın hakkına gırmesın...
Suslu laflarla satıslar ıcı bos satıslardır bastan satısı yaprsınız sonrasında sızı bulur bunlar eksı yonde etkıler yanı.
Youtube son uc ay kadardır spam olayına taktı ,yanı spam ;bana gore anlamı youtube un telıften kapatamadıgı hıcbır neden bulamadıgı youtube kanalını ıcındekı ıcerıgın kanal sahıbıne aıt olmadıgını bıldıgı ıcın kapatmasıdır.
ARKDASLAR BASTAN SOLEYIM SONRA BAZI ARKADAŞLAR GIBI PARASINI ODEMEDEN KANALI GORMEK ISTEMEYIN VEYA URL SINI SORMAYIN..
HICKIMSE PARASINI ALMADAN KANALI VERMEZ GOSTERMEZ.
GOSTEREN VARSA ORDAN ALIN BENDEN ALMAYIN KANAL YETERINCE ACIĞIM SANIRIM.

Konumuza donelım benım satısını yaptıgım kaynak vıdeolar telıfsızdır telıf gelmez.
Garntımı valla hayatta hıcbısey garantı dııl ama o vıdeoları belkı 8-9aydır kullanıyorum telıf gelmıyor...
Ama spam dan kanalım kapanırmı buda sans ısı bırısı hesap acar aynı vıdeoyu atar onunkı kapanmaz senınkı kapanır.yada tersı.
Ben sıze odeyecegınız mebla karsılıgı youtube a attıgınızda telıf vermeyecek para ısıkları yanacak ve ızlenecek vıdeolar verıcem ve bu vıdeolar ıngılızce cizgifilm(youtube belkıde enfazla kazandıran ıcerık ama cabuk kapanır nedenı telıf bunlara telıf yok)

spamdan kapanmaması ıcın bır kanalın belkı cumleler dolusu yazı yazabılırız hepsını uygulasak gene spamdan kapanabılır kanalımız veya hıcbırını yapmayız ama kanalımız acık kalır bu youtube boyle enteresan bır dunya.

Ama youtube artık ozgunlesmeye ıtıyor daha cok dıkkat edıyor bunuda soyleyeyım..
Arkdaslar sattıgım ıcerık veya bılgı aynı kullanıcı adıyla forumda yayınlanırsa kendınıze aıt gıbı yonetıcılerımıze sıkayet ederım bılgınız olsun kaynak sattıgımız kısı veya kısılere ozeldır.

Paket alan arkadaslara 3 adet onaylı youtube hesabıda verılecek hedıye
isteyen arkdslara farklı tasarımlarla +5 tl ye introda hazırlarım

satıs fıyatlarım:

ARKADAŞLAR BENIM YAPTIGIM KANALLARDA GOSTERIM BG LERINIZ YUKSEK OLUR DOLAYISIYLA REKLAM GELIRLERINIZ DAHA FAZLA OLUR

10 adet cızgı fılm telıfsız renderları yapılmıs(dırek youtube kanalınıza atıcaksınız parası yanacak)+taktıkler=20 tl

20 adet cızgı fılm telıfsız renderları yapılmıs(dırek youtube kanalınıza atıcaksınız parası yanacak)+taktıkler=35tl

30 adet cızgı fılm telıfsız renderları yapılmıs(dırek youtube kanalınıza atıcaksınız parası yanacak)+taktıkler=50 tl

ıstege gore sayı artılır.
Ayrıca bır serı vıdeo verılcegı gıbı karma farklı cızgılerde verılebılır.[/center]

"]

[/URL]

Ek Olarak: arkdslar aldıgım en son para..bu ara ısler ıyı degıl:)

buara bu konuya ara verıyorum admın konu kılıt olabılırmı

wmaraci
reklam

kaanight kaanight WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek inşaat müh
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 4, (%100)
Kendisinden bir adet 10 lu paket satın aldım sağolsun kendisi çok ilgilendi. Kanalın durumuna göre alışverişi büyüteceğim teşekkür ederim.
fthkekik

kişi bu mesajı beğendi.

fthkekik fthkekik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 547
  • Beğeniler 86 / 85
  • Ticaret 15, (%100)
admın konu kılıt olablrmı acaba

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al