wmaraci reklam

kanalım para kazanmaya kapandı

4 Mesajlar 933 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

j700 j700 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Otel
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 1263
  • Beğeniler 214 / 215
  • Ticaret 1, (%100)
mail geldi kanalınız artık para kazanmayacak falan yazıyor nedeni şöyleymiş

Kanalınız şu nedenle uygun bulunmadı:

Tekrar kullanılan içerik
Çoğu durumda başka bir kullanıcının içeriğini izin almadan yeniden yükleyemezsiniz. Not: İçerik sahibinin ismini belirtmek veya "Hiçbir telif hakkının ihlal edilmesi amaçlanmamıştır." beyanında bulunmak yeterli değildir. Telif hakkı ve adil kullanım hakkında daha fazla bilgi

Telif hakkına tabi olan bazı içerik türleri:

TV programı ve film gibi görsel/işitsel eserler
Ses kayıtları ve müzik besteleri
Resimler, posterler, makaleler ve kitaplar dahil görsel ve yazılı eserler
Tiyatro oyunu ve müzikal gibi drama eserleri
Video oyunları ve bilgisayar yazılımları

kanalım 8 senelik kanal ömer karaoğlu diye bir sanatcının müzükleri var ama ben sanatcıdan yazılı iizn almadım ama sözlü izin aldım sanatcı şikayetci olmadan youtube ne hakla benim para kazanmamı kapatıyor

wmaraci
reklam

gakgos gakgos Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 6 / 195
  • Ticaret 0, (%0)
sanatçıdan sözlü izin alıp almaman bir şeyi değiştirmez. Youtube bunu yazılı olarak onlara bildirmeni istiyor. Ayrıca youtube özgün video istiyor herkesin paylaştığı videolar bir süre sonra bu şekilde patlıyor malesef

j700 j700 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Otel
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 1263
  • Beğeniler 214 / 215
  • Ticaret 1, (%100)

gakgos adlı üyeden alıntı

sanatçıdan sözlü izin alıp almaman bir şeyi değiştirmez. Youtube bunu yazılı olarak onlara bildirmeni istiyor. Ayrıca youtube özgün video istiyor herkesin paylaştığı videolar bir süre sonra bu şekilde patlıyor malesef

Herkesin paylsştığı değil 8 yıl önce ben paylaştım benden başka 1-2. Kişi anca paylaşmış ama benimkiler 3-4 milyon izlenme onunkiler 20 bini geçmemiş

Sanatcı sikayetci olmadan youtubenin kafasıns göre para kazanmamı kapatmaya hakkı yok

gakgos gakgos Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 6 / 195
  • Ticaret 0, (%0)
İzlenme sayısı milyon olunca dikkat çekiyor malesef... Nereden biliyorsun dersen bende 2 sene önce sadece instagram da şarkı söyleyip paylaşan birisinin videosunu youtube yükledim ilk başlarda sorun yoktu ancak 2 milyon izlenmeyi geçince youtube mail attı para kazanma durduruldu diye. Ancak para kazanmayı kapatmadı başkalarının videolarını kaldırıp özgün video girdiğim taktirde tekrar istek gönderip incelenme talep edebiliyorum. Ondan şimdi o tarz videoları kaldırıp özgün girmeye başladım

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al