wmaraci reklam

yabancı youtube kanalı

3 Mesajlar 797 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bialemsin bialemsin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek egitmen
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar kendi cep telefonumla google hesabı alıp ayarlardan ABD seçip ingilizce videolar eklemek istiyorum
Sorum şu: videomun izlenme ücretleri türkye videoları gibi düşükmü ödenir yoksa videoları yabancılar izleyecek diye yüksek ücretmi alırım?

wmaraci
reklam

dump3cz dump3cz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1750
  • Beğeniler 169 / 326
  • Ticaret 3, (%67)
Bilmiyorum. Ama türkiye tl sini dolar halinde öder gene aynı olur tahminen.

erhanballci erhanballci Prekast prekast.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 5 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Selam bu olayı bende yapmak istiyorum ve yapacağım.Öncelikle

ilk yapmamız gereken ödemeleri adsenseden alacağımız için bize abd den alınmış adsense lazım türkiye adsense alırsak hesabımıza tl olarak gelir.Bu da günlük kurda bizi zarara sokar.
Abd adsensesi alabilmek için bize abd de bir adres lazım oraya bir pin gidecek o pin üzerinden hesabı onaylatacağız abd ülkelerinde bir akraba varsa şahane
Herşeyi yaptık adsense dolar olarak parayı bir hesaba yatırmalı o hesapta uluslar arası kullanımı olan payoner olabilir.Başka bir yer varsa o da olabilir.Ben payoner kullanacağım biraz kesinti yapıyor bilginize
Buraya kadar herşey güzel parayı alabiliyoruz.Şimdi sıra para kazanmada hadi biraz para kazanalım 😀
Öncelikle youtube kanalınızda yabancı içerik üreteceğiz.Eğer izlenmeleri trden alırsak tr üzerinde cpm etkili olur ama ingilizce içerikte 10 katı daha fazla kazanırız.Birde unutmayın ingilizce uluslar arası bir dil tr gibi değil o yüzdende fazla kazandırır.
Eğer bu yoldan gidersek bayağı kazanırız ben uygulamaya başladım.Yakında günceleme yaparım.

prekast.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al