wmaraci reklam

YouTube Kanalı İçerik İçin Yardım

6 Mesajlar 846 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hsynnr hsynnr SEO Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 350 / 216
  • Ticaret 64, (%100)
Merhaba başlıkta da dediğim gibi YouTube kanalımda paylaşım yapacağım fakat telif hakları ile ilgili düşünceliyim çünkü telif hakkı olan bir şeyi paylaşmak istemiyorum.Bu konuda bilgi olup paylaşacak var mı? Yani telif haksız video falan nasıl bulurum veya hangi videolarda telif olduğu

SEO 
wmaraci
reklam

DARHALL DARHALL skype: d4rhall Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 20 / 14
  • Ticaret 2, (%100)
Mesela ben müzik şeylerinin çoğunda bunu gördüm sayfalarında kanallarında yani. Adam şarkıyı indiriyor veyahut alıyor olsun hadi ki hiç sanmıyorum. Neyse arka plana movie maker tarzı bir programda kendi arka planını koyuyor üstüne şarkı ekliyor kendininmiş gibi paylaşıyor yani ses kendinin değil ama öylede paylaşıyor yani sonuçta içeriği indirip senin olduktan sonra içine kendinle ilgili birşey yaz kim sana dicek bunu nerden buldun niye böyle yazdın. Adamlar internette film faylaşıyor filmi kendileri mi çekti sanki hayır aldılar mı hayır indirdiler yani bu sitede de var uploader arkadaşlar indiriyorlar ok.ru gibi bir yere yüklüyorlar içine sitenin ismini çakıp videoya yani telif hakkı olsa bunlarda olur kardeşim bu konuda çok şey yapma yani :D kurcalarsan iyice işin içinden çıkamazsın.

post işleri,wp smf kurulumları ve eklentileri,harici harddisk dolumu işleri yapılır.

• Üyelik 11.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 350 / 216
  • Ticaret 64, (%100)
anladım kardeşim ama telif hakı olmazsa iyi olur hakka girmek istemem ö.m atabilir misin

SEO 

fthkekik fthkekik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 547
  • Beğeniler 86 / 85
  • Ticaret 15, (%100)
telıf hakkı cogu seyde var.
telıf gecmen ıcın cesıtlı render pro lar var fakat youtube bu yıl asırı sıkıyor ve temızlık yapıyor ben youtube un kralıyım gecınenlerın cogu bıle bakın ızleyın ılan verıyorlar kanal yapıoz su fıyat bu fıyat dıye. cok kazansa yırmı tl ılemı ugrasır.?
ha bnde satıorum o ayrı mesele ben kazanc ıspatlı esktra yapıorum bırde gercktne eskı paralar yok varsada bıze yok ozgunde kendını kanıtlamıs bırı dıılsen veya telıfe sans eserı takılmamıs dıılsen.
benım ayda 2bın tl ler kazandıran kanalım vardı telıften gıttı gıtmesıde gerekıyordu:)telıflıydı
suan ucbes kanalım var ıkısı ozgun tavsıyem yapabılıosan ozgun yapamıosan telıf gelmıck cızgı fılm ıstersen kanal ve sayıya gore satıs yapıorum.ama soru ve sorunlarını yazarsan yardımcı olmaya claısırım herzaman musaıt oldukca
hsynnr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 11.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 350 / 216
  • Ticaret 64, (%100)
fthkeklik pm lütfen :)

SEO 

fthkekik fthkekik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 547
  • Beğeniler 86 / 85
  • Ticaret 15, (%100)
ayrıca keklık dııl hocam kekik:)
4u24

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al