wmaraci reklam

Youtube Telif Hakkı

22 Mesajlar 4.224 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)
Video yüzünden kanal kapanması söz konusu olduğunu zannetmiyorum. Sadece video'yu açtığında, karşısına bu video telif hakkı yüzünden kaldırılmıştır uyarısı gelir.

wmaraci
reklam

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)

miraskondu adlı üyeden alıntı

Videoyu silse dahi para kazanma kötü duruma düşer. Yani para kazanamaz ve üstüne üslük adsense tehlikeye girer.

,kardeş sen gerçekten ödeme aldığına felan eminmisin niye tehlikeye girsin bende 2-3 yıldır bu şekilde para kazanıyoruz telif hakkı gelen videoyu silince sıkıntı olmadı kanal kapanmadı adsense tehlikeye girmedi yanlış yönlendirmeyelim lütfen

mischievous35 mischievous35 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

aktuelsöylesi adlı üyeden alıntı

,kardeş sen gerçekten ödeme aldığına felan eminmisin niye tehlikeye girsin bende 2-3 yıldır bu şekilde para kazanıyoruz telif hakkı gelen videoyu silince sıkıntı olmadı kanal kapanmadı adsense tehlikeye girmedi yanlış yönlendirmeyelim lütfen

hocam bir pm ye gelirmisiniz

KomikBrokoli KomikBrokoli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)
O zaman ben telif hakki videolarini yukluyum sonra silsem o videodan gelen para adsensemde kalirmi ?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

miraskondu miraskondu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 60 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 9 / 11
  • Ticaret 6, (%100)

Bak güzel hocam. Telif gelirse bir videona, kanal özelliklerindeki telif durumu kırmızı yanar. Kanalı da silmen gerekir. Risk almak istemiyorsan sil.

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)

miraskondu adlı üyeden alıntı

Bak güzel hocam. Telif gelirse bir videona, kanal özelliklerindeki telif durumu kırmızı yanar. Kanalı da silmen gerekir. Risk almak istemiyorsan sil.

bak güzel hocam kırmızı duruma gelirse kanal telif hakkı olan videoları silersen sıkıntı kalmaz adam niye kanalı silsin bak şimdi benim bir kanalım var içinde en az 2500 den fazla video var ve para kazanıyorum şimdi sonradan bir video yükledim telif hakkı dedi şimdiiiii o kadar videoyu harcayıp kanalı silmek mi mantıklı yoksa telif hakkı gelen videoyu silmek mi bunlar bir takım uydurma laflardır mantıklı olan bu

thersevo thersevo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 18 / 12
  • Ticaret 6, (%100)
bundan 1-2 yıl önce galatasaray - fenerbahçe maçını youtube de yayınlamıştım o gün en çok izlenen videolar arasına girip anasayfaya kadar taştım fakat ilk 301+ istatistiğinden sonra digiturk telif hakkı uyarısı geldi dikkate almayıp kaldırmadım zaten 45 abonelik bir kanaldı dün kanala tekrar bi giriyim dedim para kazanma kırmızı gözüküyordu 1 ihtar veriyor youtube eğer 2.ihtar ı alırsanız youtube hesabınız siliniyor.Yani ben şunu anlıyorum telif yiyen videoyu kaldırmassam dahi youtube bir şekilde kaldırıyor üstüne para kazanmayı riske geliyor.Eğer bu işi yapmaktan hoşlanıyorsanız aynı zamanda çok da dikkatli olmanız gerekiyor sık sık videolarınızı kontrol etmeniz gerekiyor ki başınız ağrımasın ama 1 video yüklendikten hemen sonra sanmam ihtar alın ki ilk başta ben uyarılmıştım yani eşleşen bir içerik gibisinden eğer uyarıldığımda kaldırsaydım sanırım böyle kırmızı olmayacaktı :)

miraskondu miraskondu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 60 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 9 / 11
  • Ticaret 6, (%100)

bak güzel hocam kırmızı duruma gelirse kanal telif hakkı olan videoları silersen sıkıntı kalmaz adam niye kanalı silsin bak şimdi benim bir kanalım var içinde en az 2500 den fazla video var ve para kazanıyorum şimdi sonradan bir video yükledim telif hakkı dedi şimdiiiii o kadar videoyu harcayıp kanalı silmek mi mantıklı yoksa telif hakkı gelen videoyu silmek mi bunlar bir takım uydurma laflardır mantıklı olan bu

O videoyu yüklediği anda gelen uyarı telif değil eşleşendir. Telif sonradan gelir.

Panarogga Panarogga Adsense Onay Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3021
  • Beğeniler 2 / 516
  • Ticaret 130, (%100)
videolara çerçeve ekleyerek yükleyebilirsin

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Eğer telif gelirse o telifi kabul et sonra panelde o videoyu sil sorun olmaz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al