wmaraci reklam

Benim İçin Önemli (İçerik Bulma)

9 Mesajlar 795 Okunma
wmaraci reklam

Lionpark Lionpark WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Reklamcılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
beyler ben bir türlü özgün içerik bulamıyorum yani kafamdan yazamıyorum neden içerik bulamıyorum lütfen yardımcı olun fikirlerinize ihtiyacım var

gerekirse üçret neyse vermeye hazırım ama bana yardımcı olun lütfenn

whatsapp: +48 699 533 970

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

SeoDaddy SeoDaddy Kalitelibacklink.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)
Sektöre göre değişir. Şuanda hemen her sektörde binlerce içerik var. Bunları harmanlayıp bile yeni bir şey üretebilirsiniz. İçerik üretirken mesele güncel olanı yakalamak. Hangi sektörde yazmak istediğinizi bilemediğim için fazla bir şey demek mümkün değil. Eğitici, öğretici şeyler üretilebilir. Faydalı olması gerekir her ne yazacaksanız.

apollon1 apollon1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 52 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Hangi konuda özgün içerik yazmaya çalışıyorsun? Ek olarak bir konuda özgür içerik yazabilmen için o konuyu iyi anlamış ve özümsemiş olman lazım. Yoksa kopya cümlelere dönüyor kelimeleri değiştirmeye benziyor iş.

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Çok okuyun, çok araştırın. Tercihen önce başlık bulun sonra yazı hazırlayın. Konuyu a'dan z'ye araştırın. Yazmaya başlamadan önce alt başlıkları belirleyin. Önemli yerleri not alın. Öğretici makale hazırlamak daha kolaydır. Tercih sizin. Kolay gelsin.

wmaraci

• Üyelik 18.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Reklamcılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

apollon1 adlı üyeden alıntı

Hangi konuda özgün içerik yazmaya çalışıyorsun? Ek olarak bir konuda özgür içerik yazabilmen için o konuyu iyi anlamış ve özümsemiş olman lazım. Yoksa kopya cümlelere dönüyor kelimeleri değiştirmeye benziyor iş.

ben genellikle unutulmus olayları anlatmak istiyorum mesala suikastler veya cinayetler vs vs gibi şeyler sizce bu işe yararmı

• Üyelik 18.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Reklamcılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

SeoDaddy adlı üyeden alıntı

Sektöre göre değişir. Şuanda hemen her sektörde binlerce içerik var. Bunları harmanlayıp bile yeni bir şey üretebilirsiniz. İçerik üretirken mesele güncel olanı yakalamak. Hangi sektörde yazmak istediğinizi bilemediğim için fazla bir şey demek mümkün değil. Eğitici, öğretici şeyler üretilebilir. Faydalı olması gerekir her ne yazacaksanız.

hocam mesala türk milleti unutmaya meyilli bir kişilklere sahi ben eski cinayetler veya esrarengiz olayları felan anlatmak istiyorum bu konuda ise deneyimim var sizce işe yararmı yani eski haberleri harmanlayıp toplasam olurmu

SeoDaddy SeoDaddy Kalitelibacklink.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)

Lionpark adlı üyeden alıntı

hocam mesala türk milleti unutmaya meyilli bir kişilklere sahi ben eski cinayetler veya esrarengiz olayları felan anlatmak istiyorum bu konuda ise deneyimim var sizce işe yararmı yani eski haberleri harmanlayıp toplasam olurmu

Neden olmasın? Web sitenize bu konulardan ziyaretçi çekmek için bol bol sosyal medyaya ihtiyacınız olacak
webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

apollon1 apollon1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 52 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

Lionpark adlı üyeden alıntı

Olabilir tabii. Sadece dozunu iyi ayarlamak lazım. İnstagramdan ne uzun ne kısa olacak şekilde post halinde paylaşılabilir. Aynı zamanda periyotla paylaşmak lazım. Her gün de olur iki günde bir de olur. 3 gün 4 günde bir de. Ama bence her gün olunca insanlar sıkılabilir, 2 günde bir idealdir diye düşünüyorum. Sonuçta artık çok hızlı tüketiyoruz her şeyi. Yazılar çok kısa olursa her gün de paylaşılabilir.

humanbrain humanbrain WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** S**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

SeoDaddy adlı üyeden alıntı

Bende aynı dertten muzdaribim özelden konusaşlım dilersen birlikte karar veririz 3 k takipçili para kazanmam askıya alındı twitch içerikleri paylaşıyordum. aklımda çok fikir var ama tutar mı diye tereddütteyim. youtube magazın mesela güncel olayları haber mısalı sunup görsel dizmek olabilir . araştırma bilim ve uzay bilimine dayalı açıklamalar, korku hikayeleri ki milletimiz biliyorsun sever böyle şeyleri, eleştri kanalı. mesela trend olup ama saçma olan şeyleri eleştirebilirsin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al