wmaraci reklam

Özgün Sürpriz Yumurta Videolarım / Surprise Eggs Videos

4 Mesajlar 1.003 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

demirkurt94 demirkurt94 www.BizimSMS.Mobi Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bizim SMS
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 133 / 143
  • Ticaret 114, (%99)
Spam denen olayı yapamayınca sürpriz yumurta video işine girdim kanalımı 17 mayıs günü açtım şu zamana kadar kazandırdı mı pek değil! kanalımın para kazanmasını zaten hemen açmamıştım. Arada flash oyunda atıyorum kanala. Kanalımda şu an 37 video , 50,911 izlenme / 507 abone bulunmakta. Kanal belki kimine göre eh idare eder kimine göre iyi gelecektir. Forumda kanalımda ilgili biri yapmıştı ismini hatırlamıyorum. Videoların ile alakalı videolara güzel yorumlar yap bunun etkisi gerçekten oluyor. Popüler sürpriz yumurta kanallarında videolara yorum yaptığım zamanla yapmadığım zaman arasında ki izlenmeler çok fark ediyor. 5 ay geçti gidiyor ama pes etmeyi düşünmedim. İşin püf noktalarını bilmiyorum ama bu işte temek esas yaptığın iş slaytta olsa, flash game de olsa, game play de olsa ne olursa olsun pes etmeden isteyerek severek bu işi yapmak. İmkanları kısıtlı olsa bile eldeki imkanları değerlendirmek gerekiyor. Bazen öyle sürpriz yumurta kanallarına denk geliyorum ki çizgi film tadında izleniyor. Mükemmel kurgu yapıyorlar. Her şey düşünmek karar vermek ve sabretmek. Para kazanmayı temmuzun başlarında açmıştım. o zaman ki kazançlarım TEMMUZ 16,20 ₺ /AĞUSTOS 2014 21,21 ₺ /EYLÜL 2014 33,65 / EKİM 2014 27,01 ₺
kesinleşti. Daha evvelden adsense 59,53 ₺ vardı. Toplam 157,60 tl kazanç sağladım. Elbet bir gün bizde ödeme eşeğini geçeceğiz :) Bu arada aklına şu gelen olabilir masrafı karşılıyor mu hayır 308,20 ₺ masrafım oldu imleme çalışması reklam ve yumurtalar falan böyle gidiyor :) 150,60 açığımız var :) Özgün çalışan herkesi destekliyor başarılar diliyorum.

Tavsiyesi olanlar yorumlarını tavsiyelerini yazsınlar inşallah yapabileceğim varsa yapayım inşallah.

YENİ BAŞLIK AÇMAK YERİNE BU BAŞLIK ALTINDA VİDEOLARIMI YAYINLAYACAĞIM. SAYGILARIMLA

Kanalımdan bazı videolar:

[COLOR=Red]Yeni videom hazır bu kez videoyu ben çekmedim. Bir bayanın elleri daha narin olacağı için videoyu bu şekilde çekmeyi tercih ettik. izlediğiniz için şimdiden teşekkür ederim.
haribonun sürpriz yumurtalı paketini açtık. [/COLOR]

https://www.youtube.com/watch?v=pSS8z8JasPk

Play Doh Surprise Egg Unboxing / 20 Tattoo Surprise Egg / Cartoon Tattoo Play Doh Surprise Eggs - YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=TP4CwSTaqEo

https://www.youtube.com/watch?v=B-1awhJViXA

Pez Disney Mickey Mouse / Pez Hello Kitty / Kinder Chocolate Surprise Egg Unboxing / Pez Child Toys - YouTube

wmaraci
reklam

aspercasper aspercasper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Düşünür
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 20 / 37
  • Ticaret 2, (%100)
nacizane tavsiyem. Videolarındaki müziğin sesini kısıp , jelatinin ve kutuların açılma sesini verirsen daha etkili olur. Benim kızım bunu izledi ve hemen sıkıldı. Çünkü diğerlerinde kutunun açılma sesi bile dikkatini çekiyordu. Ayrıca ortam karanlık ve basık. Ayrıca kutulardan çıkan kağıtları kameraya gösteriyorsun ama ışıktan parlıyor ve hiçbirşey görünmüyor. Başarılar.

İmzam Yok.

KadirKC KadirKC WORDPRESS Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 1290
  • Beğeniler 0 / 208
  • Ticaret 27, (%100)
birde kamerayı sabit biryere koymalısın oynadıkça odaklanmaya çalışıyor ve pusulanıyor birde ışıklandırmayı daha iyi ayarla bence dışında güzel herşey :)

demirkurt94 demirkurt94 www.BizimSMS.Mobi Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bizim SMS
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 133 / 143
  • Ticaret 114, (%99)

Eski videolardan editleyip bir video oluşturdum. İzlenimler için şimdiden teişekkürler

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al