wmaraci reklam

Ruhi Çenet YouTube Eğitimi [BEDAVA!] Son Gün Bugün

33 Mesajlar 10.363 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Yilmazs Yilmazs Eski Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 12 / 112
  • Ticaret 0, (%0)
A'dan Z'ye YouTube ve YouTube'dan Para Kazanmak

2.500.000 aboneli YouTuber'dan: A'dan Z'ye YouTube 'dan para kazanma teknikleri ve YouTuber olma stratejileri!

TIKLA EĞİTİMİ ÜCRETSİZ AL

Öğrenecekleriniz

• YouTube kanalı oluşturabileceksiniz

• YouTube videolarının izlenmelerini artırabileceksiniz

• Milyonlarca izlenen büyük YouTube kanallarının tüm taktik ve stratejilerini öğreneceksiniz

• YouTube'da marka değeri yaratacaksınız

• Kendi kanalınızı profesyonelce yönetebileceksiniz

• Abone sayınızı (subscriber) nasıl yukarılara çıkaracağınızı öğreneceksiniz

Açıklama
Ve sonunda Youtube'da 2.500.000 abone ve 300.000.000 izlenmeye ulaştıktan sonra tüm 2017 yılı boyunca tasarlayıp projelendirdiğimiz YouTube eğitimimiz tamamlandı, hoş geldiniz!
(Kursa katkı sağlayan Barış Özcan, Orkun Işıtmak, diğer YouTuberlar ve Menajerime ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM!)

Kurs Hakkında:

YouTube'a yüklediğiniz videolarınızın nasıl YouTube Trend Listesi'ne girebileceğini öğreneceksiniz.

Kursu izlerken 6 yıllık YouTuber tecrübemle YouTube izleyicisinin psikolojisini anlayacaksınız ve size bir YouTuber olmanız için gereken tüm mentaliteleri aktarmış olacağım.

Kursu bir mühendis, bir mimar gibi tasarladım. Sizleri gereksiz bilgilere boğmuyorum, sadece gerçekten ihtiyacınız olan önemli bilgileri anlatıyorum.

Bu kursa sadece YouTuber olmak olarak bakmayın, YouTube üzerinden ayda sabit bir para kazanmak olarak da bakabilirsiniz. Ben kanalımı kurduktan 1 yıl sonra bu kursta anlattığım tekniklerle aylık 5.000 Lira gelir elde etmeye başlamıştım.

Bu eğitim setinde anlatacağım teknikleri internet üzerinde başka hiçbir yerde bulamazsınız, çünkü YouTube’da kendi deneyimlediklerimi ve başarılı olduğu kanıtlanmış teknikleri birebir size aktarıyorum.

Adım adım nasıl sadık kitle oluşturacağınız, o kitleyi nasıl büyütebileceğiniz ve büyük markalardan nasıl sponsorluk alabileceğinizi öğreneceksiniz.

Bu kursta YouTube için hangi hamleyi neden yapmanız gerektiğini tüm sebepleriyle anlatıyorum.

İlerleyen haftalarda bu eğitim setini alan kişilerden rastgele seçeceğim 100 kanalı Ruhi Çenet Videoları isimli 2.500.000 aboneli Youtube kanalımda özel bir videoda tanıtacağım.

Ayrıca kurs yorumlarında sorduğunuz tüm soruları cevaplıyorum, aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak.

Kursu satın alan herkes bana kişisel olarak ulaşabilir.

Ben bu işin en başında vardım ve en sonunda da en büyük kanallardan biri olarak yalnız geldim. Ben bu eğitim setinde yaşadığım her şeyi anlatıyorum. Benimle tecrübesini paylaşan kimse yoktu, belki 6 yılda geldiğim bu noktaya 1 yılda da gelebilirdim. Ve şu anda da görüyorum ki bir çok izleyicim youtuber olmak istediğini bana belirtiyorlar. Size 6 yıllık tecrübemi sadece 4 saatte aktarıyorum.
Sizler de bir sene sonra her ay sabit 5.000 lira para kazanabiliyor olabilirsiniz!

Bildiğim hiçbir şeyi gizli bırakmadım, 6 yıllık tecrübemin hepsini aktardım, her şeyi burada anlattım.
Eğer YouTube'da para kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

(Bu Youtube Eğitimi kursunu indirip çoğaltan veya paylaşan kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Korsan şekilde izlettiği kişi sayısınca ücret talep edilecektir! Videoların çalındığını görürseniz Dharma hukuk bürosuna ihbarda bulunun, dharmahukuk. com)

Bu kurs kimler için uygun:
YouTube'dan para kazanmak isteyenler
YouTuber olmayı hedefleyenler
Doğru bir şekilde YouTube kanalı yönetmini öğrenmeyi arzulayanlar
SteamMarketi omersel ChesterFiel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

epicsosyal epicsosyal Dijital Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Sosyal Mühendis
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 36 / 49
  • Ticaret 2, (%100)
Teşekkür ederiz hocam :)

kamaraa kamaraa nasilyapilirmis.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
2 gündür gerçekten ilgimi çekip tıkladığım her konuda sizi görüyorum sezai bey gülüşünüzü yerim

nasilyapilirmis.com

berkaycatak berkaycatak Kendi Çapında Geliştirici Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1242
  • Beğeniler 1278 / 406
  • Ticaret 9, (%100)
Hava ne kadar güzel yaaa teşekkürler

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

gvnysf gvnysf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 12 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Sezai usta senin ben.. ellerinden öperim :) Teşekkürler Ruhi Çenet'in tecrübeleri kaçırılmaz bir nimet eğitim setini aldım en kısa sürede başlarız Allahın izni ile :)

• Üyelik 15.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 12 / 112
  • Ticaret 0, (%0)
YouTube çoğu şeyin yerini alacak yeni bir sektör, umarım başarılı bir Youtuber olmanızda katkı sağlar. :)

ZEU ZEU Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Seo, Sosyal Medya Pazarlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
geçmiş olsun davalıksınız.

• Üyelik 15.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 12 / 112
  • Ticaret 0, (%0)
ZEU Sizlere de geçmiş olsun cahilliğinizden ötürü. Linke tıklamadan böyle bir yorum yapmak ne haddinize. Udemy kuponuyla ücretsiz oluyor bu ürün, nerede illegallik davalık durum var?

ZEU ZEU Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Seo, Sosyal Medya Pazarlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Sezai bey, promosyon kodu paylaşmışsınız adam dava edeceğini söylemişti kursu paylaşanları. yinede siz bilirsiniz

• Üyelik 15.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 12 / 112
  • Ticaret 0, (%0)
ZEU kendiniz söylüyorsunuz zaten, kursu ÜCRETSİZ paylaşanları dava eder. Promosyon kodunu kullananları değil.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al