wmaraci reklam

Sıfırdan 4 Günde Para Kazanmayı Açmak

3 Mesajlar 209 Okunma
wmaraci reklam

musaarikanhdd musaarikanhdd Ruh Adam Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 23 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

Daha önce 20'den fazla kanal yönettim ve bu kanalların hepsi milyona yaklaşmış kanallar. Son 4 senedir kendi hesabıma çalışıyorum ve çeşitli kanallar yönetim. Ve 4 gün önce açmış olduğum bilgi kanalı ile 4000 saat ve 1000 aboneyi doldurdum. Bu kadar kolay olacağını kimse düşünemezdi;) ve üstelik 4 video yükledim. 

Sosyal medyada sıkça görüyorum şunu yaparsan bunu olur bunu yaparsan şunu olur arkadaşlar bunların hepsi eskiden kalmaydı. YouTubede SEO diye birşey yok SEO yaparak sadece aramada üste çıkarsınız, insanlar %90 oranında video ana sayfasına çıkarsa tıklar. Asıl amaç Ana sayfa ve önerilerden trafik sağlamak olmalıdır. Bunuda dip not olarak eklemek istedim.

121285-660c23a1755a2.jpeg121285-660c23ab88e40.jpeg

Hızlı ilerleme devam ediyor, kanalı para kazanma talebinde bulundum yakında dönüş olacaktır. Soran arkadaşlar olmuş kanal shorts kanalı değildir son güncelleme 04.04.2024

121285-660e9e0d631eb.jpeg

Mesaj 2 defa düzenlendi. Son düzenleyen: musaarikanhdd (04.04.2024 15:33)

Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum? Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum
wmaraci
reklam

UnPoo UnPoo UnPoo Code Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Programmer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 2 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Şu kouya kesinlikle katılıyorum "izlenme ve abone olayı asıl ana sayfa tıklamalarından gelir". Dediğin gibi gerisi her daim aranacak kelime konularda içerik üretmektir. Bunlarda işin tuzu biberi olurlar.

musaarikanhdd

kişi bu mesajı beğendi.

SEO, Scripts, Danışmanlık ↔ UnPoo!

musaarikanhdd musaarikanhdd Ruh Adam Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 23 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

UnPoo adlı üyeden alıntı

Şu kouya kesinlikle katılıyorum "izlenme ve abone olayı asıl ana sayfa tıklamalarından gelir". Dediğin gibi gerisi her daim aranacak kelime konularda içerik üretmektir. Bunlarda işin tuzu biberi olurlar.

Kesinlikle öyle hocam, 300-500 TL ye eğitim sattığını düşünen elemanların genel tavsiyesi bu olduğu için değinmek istedim:) yok açıklamaya bunu yaz 10 tane etiket gir videon izlenir gibisinden:) 2014de yapmış olduğumuz taktikler:) Aranan içeriği yaptığın zaman zaten yürüyorsun

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: musaarikanhdd (01.05.2024 05:15)

Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum? Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al