wmaraci reklam

Tbm arttırma yöntemi!

3 Mesajlar 4.529 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

altayWEB altayWEB Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 0 / 32
  • Ticaret 3, (%67)
Merhaba arkadaşlar,
Açılan konulardan sohbette yazılanlardan sonra böyle bir konu açma gereği hissettim, Sık sorulan soruları yanıtlamak istiyorum.

Öncelikle şu sıralar herkes TBM yükseltmekle ilgili sorular soruyor, bunun cevabı için öncelikle TBM nedemek ona bakalım. TBM tıklama başına maliyet demektir. Aldığınız her tık'ın maliyetitir.
Yani ilk ihtiyacınız olan şey tıklama ve dolayısıyla izleme olacaktır.

-TBM arttırmak konusunda soru soranların bir çoğunda farkettiğim çok az izleme alarak, tık olmadan TBM arttırmayı hedefliyor. Bunu yaşayan arkadaşlar ilgilenmeniz gereken şey TBM arttırmak değil, Hit arttırmak olmalıdır.

-1000000k izleme alıyorum TBM çok düşük diyen arkadaşlar, eğer FUNNY etiketinden 100k izleme alıyorsanız TBM nizin düşük olması çok doğal, Funny kelimesini rekabeti çok yüksek olan kelimelere örnek olarak yazıyorum. Eğer funny etiketi olan videonuza değilde, "Sarı çizmeli mehmet ağa" etiketinize izleme alırsanız TBM niz Funny dekinden doğal olarak daha yüksek olacaktır.

-Program satın aldım, hergün 100000 vidyo yüklüyorum videolarım izlenmiyor diyen arkadaşlar, yüklediğniz videolar daha önce yüklenmiş videolardır, Aynı video başkasında daha önce çok izleme almıştır aramalarda sizin videolarınız çıkmıyordur. Bunun çözümü Ya Youtubeda olmayan videolar yüklemek yada başlığını aranacağını düşündüğünüz şekilde değiştirmektir.

Örneğin "Jenifer Lopez press meeting" videosu yüklüyorsanız, başlığını "Press meeting Jenifer Lopez istanbul 09 april 2013" yapin hiçbirşey yapamıyorsanız.

-niche ile ilgili soru soranlar, Adidas etiketi girmek yerine "Türkiye'de adidas üretim merkezleri"
etiketi girmektir. Adidas kelimesini trilyon kişi arar ama 2. kelimeyi çok az kişi arar o yüzden bu kelimeye sahip olan vidyonun TBM si yüksek olur.

Özet olarak, Yüklediğiniz video sayısı ile doğru orantılı olarak kazanmayı beklemeyin, Videoları başkalarından önce yüklemenin, youtube'da olmayan videoları yüklemenin,Video başlığının açıklamanın ve etiketlerin bu işin en önemli Faktörler olduğunu unutmayın.

Bunlara dikkat ederseniz kazancınızı arttıracağınıza %100 Garanti veriyorum!

1000000 vidyo yüklüyorum kazanamıyorum, TBM oranım çok düşük, TBM nasıl arttırırım sorularının cevabını bilmeyen kalmasın.

Alıntıdır.
hakanince muller erenhan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

hakanince hakanince Mobile Game Developer Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 84 / 11
  • Ticaret 10, (%100)
Yazı için teşekkürler, iyi bir noktaya deyinmişsiniz :)

kahraman638 kahraman638 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 65 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hortlatıyorum fakat ben de bloğumda bununla ilgili bir taktik verdim. Buyrun. http://mustafakaraoglublogu.blogspot.com.tr/2014/07/youtube-tbm-artrma.html

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al