wmaraci reklam

Yemek kanalı için konsept öneriniz

2 Mesajlar 395 Okunma
wmaraci reklam

bhdstandart bhdstandart WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek icra Takip Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 64 / 56
  • Ticaret 0, (%0)
Yaklaşık 2 yıl önce yemek tarifinin yanı sıra maliyetine de değinen bir yt kanal açmıştım. Belki diğer kanallar gibi samimi konuşmadığımızdan belki de kamera kalitesizliğinden dolayı abone sayımı 1100 den öteye götüremedim. 1 yıl boyunca yerinde saydı ve en önemlisi izlenme ortalamaları %13 e kadar düştü. Hemen yükselmeyi zaten beklemedim ama sinyalini bile göremedim.

Vel hasıl kelam

Kardeşimin baskısı ile yeniden kanal açalım diyoruz. Ancak bizim kanalı diğer kanallardan farklı gösterecek bi konsepte ihtiyaç duyuyorum. Düz yemek kanalları (kamera açısı bile bozuk olan) kendi kitlesini bayağı katladı. Onlardan farklı olarak ne şekilde görünebiliriz?

Yemek maliyeti fikriyle mi devam edelim (ki market fiyatları sürekli değişiyor)

Sadece pasta börek mi yapalım (ki sımırlı ürün var)

Daha aklıma bişey gelmiyor. Yapılabilir konseptler konusunda değerli yorumlarınızı rica ederim

İcra Takip Uzmanı
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

YoutubeMagazin YoutubeMagazin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 61 / 46
  • Ticaret 3, (%100)
Her kombini dene aslında. İnceden ver ayarı hocam hangisi tutarsa o tarza yönelebilirsin. Restaurant sunumları tarzında bir şey de yapabilirsin. İşte italyadaki bir restaurantta makarna şu şekilde sunuluyor veya italyadaki restaurantta bu makarnayı göremezsiniz gibisinden. Veya nusret tuzu nasıl atıyorsa sen de o şekil yemeğe unu, şekeri at :) saçma ama böyle şeylerin tutma ihtimali var. Ve link atta takip edip destek olalım.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al