wmaraci reklam

YouTube'a Atılıyoruz...

3 Mesajlar 607 Okunma
wmaraci reklam

editorum editorum Oyunu Bul Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 70 / 127
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar,
yakın zamanda bir teknoloji sitesi ile projemizi başlattık. Projemiz her geçen gün güzel gelişim gösteriyor. 2 kişilik küçük bir ekipten oluşuyoruz fakat ilerleyen zamanlarda yakınlarımdaki kişilerle çok daha profesyonel bir ekip kurmuş olacağız. Teknololoji sitemizin daha ilk haftası o yüzden backlink paketlerinden faydalanmaktansa tanıtım yazıları ile yavaş yavaş, doğal bir şekilde gelişimini sağlamaktayım. Sosyal medya kısmında ise YouTube'un can alıcı nokta olduğunu biliyor ve yardımlarınızı bekliyorum. Kanalımıza abone olarak büyük bir yardım yapmış olacaksınız. Bunun yanında öneriler, eleştiriler ve fikirlere her türlü açığım. Bu öneri ve fikirler ister you tube kanalı için olsun ister website için. Şuan website gelişimi çok iyi ilerliyor, doğal yollarla 5-10 dakika da arama motorlarında index almakta, bazı anahtar kelimelerde ilk sayfaları bulabilmekte, news onayı ilk haftadan aldı, 12K TR alexa değeri ile de her geçen gün daha da iyi bir skora ulaşmakta. Hayırlısıyla büyük bir proje olacak ve ilerleyen zamanlarda göstereceğim çabanın karşılığını verecektir. Şimdiden abone olduğunuz için ve eleştiri, fikirleriniz için teşekkürler
Technesil YouTube Kanalım
Technesil Website

wmaraci
reklam

emka emka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Grafiker,Tasarım,Reklam
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 507
  • Beğeniler 61 / 120
  • Ticaret 31, (%97)
Hayırlı olsun inşallah abone oldum kanalına,ama keşke içerikte olsaydı o zaman bu konu daha etkili olurdu.
editorum

kişi bu mesajı beğendi.

0535***6809 gsm numarası haricinde başka bir iletişim numaram yoktur.

editorum editorum Oyunu Bul Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 70 / 127
  • Ticaret 1, (%100)
emka Çok yakında inşallah :) Şimdilik stok yapmaya ve özgün içerik bulmaya çalışıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al