wmaraci reklam

YouTube de Resim +altyazimi yoksa Resim + sesmi onerirsiniz hangisi Daha iyi lütfen yardım

12 Mesajlar 1.483 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Kiroglumarket eleştiriyi konu sahibi arkadaşa yaptım.

Heyecanla ve tecrübeyle alakası yok arkadaş ya bizimle kafa buluyor yada bu işi yapmaması kendi hayrına.

Videolar 360p bikere öyle bir ortam kalmadı hangi tarihte yaşıyor vatandaş 360p videolar artık aramada bile çıkmıyor. O nu geçtim ses berbat ne anlattığı belli nede sesin nerden geldiği belli. eski kasetli teyp lere kayıt yapsa 10k daha kaliteli ses çıkar. Madem okuması iyi değil bari anlatacağı şeyleri ezberlesin önceden kayıt esnasın mırın kırın etmesin düzgünce anlatsın. Viki den okuyor galiba anlatırken. Vatandaş bir şey anlatıyor ama daha anlattığı şeyin neyle ilgili olduğunu sorsan haberi yoktur. Daha 8-10 yaşında çocuklar youtube de okadar oyun videosu çekiyor onlarınki bile bu düzeyden misli misli yüksek.

Bence bu arkadaş bizimle kafa bulmak için yapmış bu videoları.

wmaraci
reklam

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)
tüm yazılar bana ait sana tüm yazıları nerdeyse ezbere bakmadan söyleyebilirim video konusunda eksikliğe katilirim ama bilgi konusunda asla
Çünkü onları ben yazdım okuduğum yer kendi yazılarım

Ek Olarak:

cihaneken adlı üyeden alıntı

Kiroglumarket eleştiriyi konu sahibi arkadaşa yaptım.

Heyecanla ve tecrübeyle alakası yok arkadaş ya bizimle kafa buluyor yada bu işi yapmaması kendi hayrına.

Videolar 360p bikere öyle bir ortam kalmadı hangi tarihte yaşıyor vatandaş 360p videolar artık aramada bile çıkmıyor. O nu geçtim ses berbat ne anlattığı belli nede sesin nerden geldiği belli. eski kasetli teyp lere kayıt yapsa 10k daha kaliteli ses çıkar. Madem okuması iyi değil bari anlatacağı şeyleri ezberlesin önceden kayıt esnasın mırın kırın etmesin düzgünce anlatsın. Viki den okuyor galiba anlatırken. Vatandaş bir şey anlatıyor ama daha anlattığı şeyin neyle ilgili olduğunu sorsan haberi yoktur. Daha 8-10 yaşında çocuklar youtube de okadar oyun videosu çekiyor onlarınki bile bu düzeyden misli misli yüksek.

Bence bu arkadaş bizimle kafa bulmak için yapmış bu videoları.

Sana yazdım arkadaşım kimseyle kafa bulduğum yok

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al