lostyazilim

Youtube İş Ortagı Doğrulandı Peki Ya Şimdi ?

15 Mesajlar 8.903 Okunma
lostyazilim

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

keremsamet adlı üyeden alıntı

:D Süper taktikler, evet güzel de kazanç sağlar ama off bunları yapan kişi varya :D kolay kolay cennete giremez he.

Müthiş bi kul hakkı var bu söylediklerinde.

Bknz Kul Hakkı nedir :cool: Allah; Kul hakkı dışında günahların affedilebileceğini Kur'an da bizlere sunmuş.

Size tavsiyem, bu dünyalık kazançlar için kul hakkı olmayan yöntemlere yönelmeniz.

Örnek : Kendi çekimlerinizi paylaşın ;)

Kolay gelsin.

üstat şuan kanal full kendi çekimlerimle dolu 22 bin izlenme var ama olsun :D

ozan84 adlı üyeden alıntı

malesef dediginiz şekilde çalışmak çok zor :(

çok bir şey kazanmak önemli değil ya benim için :D

wmaraci
reklam

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)

malesef dediginiz şekilde çalışmak çok zor :(

Bende bunu söylüyorum zaten. Çok zor ama gerçekten kul hakkı var. Yabancıların videolarını da çeken tipler var. Herif zaten gavur, bi dünya günahı var. Kaç paraya alıyorsunuz bu günahları anlamakta güçlük çekiyorum.

Gerçekten çok zor... Şu an tövbe etseniz dahi yetmez, tek tek video sahiplerinden helallik almanız gerekir. Eğer az da olsa vicdan sahibiyseniz, durumun böyle olduğunu bilirsiniz. Amacım size farklı yaklaşmak değil sakın yanlış anlamayın. Durum bu. Dikkatimi çektiği için paylaşmak istedim.

Kolay gelsin.

ozan84 ozan84 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek memur
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 1 / 13
  • Ticaret 5, (%100)

Bende bunu söylüyorum zaten. Çok zor ama gerçekten kul hakkı var. Yabancıların videolarını da çeken tipler var. Herif zaten gavur, bi dünya günahı var. Kaç paraya alıyorsunuz bu günahları anlamakta güçlük çekiyorum.

Gerçekten çok zor... Şu an tövbe etseniz dahi yetmez, tek tek video sahiplerinden helallik almanız gerekir. Eğer az da olsa vicdan sahibiyseniz, durumun böyle olduğunu bilirsiniz. Amacım size farklı yaklaşmak değil sakın yanlış anlamayın. Durum bu. Dikkatimi çektiği için paylaşmak istedim.

Kolay gelsin.

sizi iyi anlıyorumda şuan kullandıgınız işletimsistemini üçretlimi aldınız netten film indirme yada izlemiyormusunuz hep dvd blureymi alıyorsunuz yada sinamayamı
gidiyorsunuz pcnizdeki tüm programlar lisanslımı pc oyunlarını satınmı alıyorsunuz hiç korsan oyun indirdinizmi yada müzik bu liste uzar gider eger bunları yapmıyorsanız yada hiç yapmadıysanız eli öpülecek adamsınız

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)

sizi iyi anlıyorumda şuan kullandıgınız işletimsistemini üçretlimi aldınız netten film indirme yada izlemiyormusunuz hep dvd blureymi alıyorsunuz yada sinamayamı
gidiyorsunuz pcnizdeki tüm programlar lisanslımı pc oyunlarını satınmı alıyorsunuz hiç korsan oyun indirdinizmi yada müzik bu liste uzar gider eger bunları yapmıyorsanız yada hiç yapmadıysanız eli öpülecek adamsınız

Siz beni yanlış anlıyorsunuz.
İşletim sistemini crackleyip satmıyorum.
Pc oyunlarını crackleyip satmıyorum.
filmleri indirip satmıyorum.

Yani bahsettiğiniz şeylerle ilgili bir gelir elde etmiyorum. Ben başkasının emeğinden para kazanan kişilerin kul hakkına girdiğini belirtiyorum.

Hepsi bu.

wmaraci
wmaraci

ozan84 ozan84 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek memur
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 1 / 13
  • Ticaret 5, (%100)

Siz beni yanlış anlıyorsunuz.
İşletim sistemini crackleyip satmıyorum.
Pc oyunlarını crackleyip satmıyorum.
filmleri indirip satmıyorum.

Yani bahsettiğiniz şeylerle ilgili bir gelir elde etmiyorum. Ben başkasının emeğinden para kazanan kişilerin kul hakkına girdiğini belirtiyorum.

Hepsi bu.

hayır hocam yanlış anlamıyorum ben başkasının videosunu çalarak kul hakkı yiyorum sen başkasının parayla sattıgı şeyi izinsiz kullanarak kulhakkı yiyorsun
ve kulhakkı yemeyin diye konu açıyorsun dogru anlamışmıyım? msj biraz sert oldu ama başka türlü anlatılmazdı sanırım

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al