wmaraci reklam

Youtube Kanal Konu Hk.

5 Mesajlar 700 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

118baran 118baran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 127 / 126
  • Ticaret 9, (%100)
Merhaba değerli forum üyeleri,

Klasik bir sorum olacak ama youtube kanal konusu hakkında yardımcı olur musunuz? Şimdiye kadar birçok müşteri webmasterlığın yanı sıra ek olarak youtube hakkında destek veriyorum.

Bu aralar boşluğum oldu sürekli olacağına benziyor, youtube kanalı açmayı düşünüyorum ama ne hakkında açacağım hakkında kararsız kaldım.

Acaba bilgi veren videolar mı, teknoloji hakkında mı veya uğraştığım işle mi (web geliştirme) hakkında video mı çeksem kararsız kaldım araştırmayı seven birisiyimdir bu yönde bana fikirlerinizi olumlu ve olumsuz şekilde farketmeksizin belirtirseniz sevinirim.

Amacım para kazanmak değil sadece boş zamanımı doldurmak ve yeni şeyler öğrenmek ha yani ekstradan küçük minnak bir gelir gelsede fena olmaz yani 😉

wmaraci
reklam

Mustttiii Mustttiii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 38 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Bilgi veren videolar genel bir izleyicisi kategorisi vardır iyi derecede ilerleme elde edebilirsiniz mesala ruhi cennet gibi yazılım geliştirme seçerseniz sadece yazılımcılara hitap edersiniz kitle kısıtlaması olduğu için video izlenmelerinde bilgi veren kanalın daha önde olacağını düşünüyorum.( Şahsi görüşümdür.)
118baran

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 127 / 126
  • Ticaret 9, (%100)

Mustttiii adlı üyeden alıntı

Bilgi veren videolar genel bir izleyicisi kategorisi vardır iyi derecede ilerleme elde edebilirsiniz mesala ruhi cennet gibi yazılım geliştirme seçerseniz sadece yazılımcılara hitap edersiniz kitle kısıtlaması olduğu için video izlenmelerinde bilgi veren kanalın daha önde olacağını düşünüyorum.( Şahsi görüşümdür.)

Fikirin için teşekkürler bende bunu düşünüyorum aslında bilgi veren videoların izleyici kitlesi fazla

Yusuf18 Yusuf18 $86 18.01.2019 Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Asker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 939
  • Beğeniler 167 / 171
  • Ticaret 1, (%100)
para kazanma dışında hobi ise hiç girme dostum gir website yazı yayınla tema geliştir koy birşey geliştir koy daha iyi, youtube hobi yapılacak bir iş değil, artık ticaret olmuş youtube

👑 Duolingo Öğretmen Hesabı
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 127 / 126
  • Ticaret 9, (%100)
Yusuf18 hak veriyorum aslında ticarete dönmüş bir platform ama kaliteli içerik çıkaranlarda oluyorda onlarda bedavadan yaptıkları yok ya, web site duyulması biraz zaman alıyor youtube üzerinden daha çabuk yayılacağını düşünüyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al